دو شنبه، 30 بهمن 96 ساعت 03:37 ق.ظ / Mon, 2018 February 19
به افق ساری
اذان صبح: 05:17
طلوع خورشید: 06:41
اذان ظهر: 12:12
غروب خورشید: 17:42
اذان مغرب: 18:01

- استانداری - سهمیه 30 هزار نفری برای مازندران برای شرکت در مراسم اربعین حسینی

تبلیغات
معاون استاندار، در نخستین جلسه ستاد اربعین حسینی (ع) استان؛

سهمیه 30 هزار نفری برای مازندران برای شرکت در مراسم اربعین حسینی

تاریخ 23 خرداد 1396 ساعت 06:57:46
کد خبر: 030095
علیرضا یونسی رستمی در این جلسه با اشاره به این که در سال گذشته علیرغم تخصیص سهمیه 30 هزار نفری به مازندران برای اعزام، بیش از 43 هزار نفر در اربعین به عراق اعزام شدند، گفت: برای سال 96 نیز سهمیه 30 هزار نفری برای استان در نظر گرفته شده است.  
سهمیه 30 هزار نفری برای مازندران برای شرکت در مراسم اربعین حسینی

به گزارش روابط عمومی استانداری، علیرضا یونسی رستمی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران در نخستین جلسه ستاد اربعین حسینی (ع) استان با اشاره به این که تلاشگران و روندگان این طریق مورد عنایت خداوند سبحان قرار دارند، گفت: در سال جاری 6 کمیته به صورت تخصصی، وظیفه فراهم نمودن زمینه سفر مطلوب زائرین اربعین حسینی (ع) به کربلای معلی را به عهده دارند.

یونسی با اشاره به این که در سال گذشته علیرغم تخصیص سهمیه 30 هزار نفری به مازندران برای اعزام، بیش از 43 هزار نفر در اربعین به عراق اعزام شدند، گفت: برای سال 96 نیز سهمیه 30 هزار نفری برای استان در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به این که برای انجام این ماموریت معنوی و مقدس همه ظرفیت های استان باید پای کار بیایند، افزود: مسایل و مراحل مختلف کار ستاد و کمیته های زیر مجموعه آن در سال گذشته برای ارایه خدمات کیفی تر به زائران آسیب شناسی شود.

معاون استاندار بر شناسنامه دار نمودن موکب ها و صدور مجوز برای فعالیت آن ها تاکید کرد و یاد آور شد: کمیته های زیر مجموعه ستاد اربعین استان برای ارایه خدمات مطلوب به زائران در اربعین برنامه ریزی دقیق و همه جانبه داشته باشند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، با تاکید بر این که موکب داران در هماهنگی کامل با دست اندرکاران ستاد باشند از کمیته امنیتی، انتظامی، کمیته فرهنگی، آموزشی و اطلاع رسانی، کمیته حمل و نقل، کمیته اعزام، کمیته زیرساخت، مشارکت های مردمی، اسکان و تغذیه و کمیته بهداشت، درمان و امداد بعنوان کمیته های زیر مجموعه ستاد اربعین استان یاد کرد.

در آغاز این جلسه عنایتی، مدیر کل امنیتی و انتظامی استانداری و دبیر ستاد اربعین حسینی (ع) استان، گزارشی از فعالیت ها و برنامه های این ستاد ارایه نمود.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.