شنبه، 01 اردیبهشت 97 ساعت 01:52 ب.ظ / Sat, 2018 April 21
به افق ساری
اذان صبح: 03:45
طلوع خورشید: 05:17
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:37
اذان مغرب: 18:56

- استانداری - تامین 15 درصد آب شرب مازندران از سدها

تبلیغات
فلاح:

تامین 15 درصد آب شرب مازندران از سدها

تاریخ 14 تیر 1396 ساعت 13:51:39
منبع: روابط عمومی فرمانداری نکا
کد خبر: 030369
استاندار مازندران با تاکید بر این که استان در تأمین آب و برق و برخی زیرساخت‌های مختلف با مشکل رو به رو است ، گفت : هم اکنون تنها 12 درصد آب مورد نیاز استان از سدها تامین می شود.
تامین 15 درصد آب شرب مازندران از سدها

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا، ربیع فلاح در آئین آبگیری سد گلورد در شهرستان نکا که با حضور وزیر نیرو انجام شد ، افزود : بقیه آب مورد نیاز استان از منابع زیرزمینی تامین می شود.

وی با اظهار این که محرومیت زدایی ، استراتژی مهم نظام جمهوری ایران است ، ادامه داد : این امر در دولت یازدهم با قوت بیشتری دنبال شد و اکنون در اوج بالندگی در مناطق مختلف هستیم.

استاندار مازندران آبگیری و افتتاح سد گلورد را آرزوی دیرینه مردم شرق مازندران دانست و گفت : این آرزو امروز جامه عمل پوشانده شد و با آبگیری سد گلورد ، بخش اعظمی از مشکلات آب شرق مازندران برطرف می شود.

وی افزود : شرق مازندران از مناطق کم آب استان بوده و به همین خاطر با محرویت های فراوانی در این بخش رو به رو است و به نوعی از خطوط قرمز ما در این بخش بوده است.

فلاح با تاکید بر ضرورت اتمام طرح های نیمه تمام در بخش سد سازی مازندران ، گفت : کانال چالوس از سال 69 تاحالا طرح نیمه تمام است و سد هراز هم تنها 30 درصد پیشرفت فیزیکی دارد که اتمام این پروژه ها می تواند نقش مهمی در تامین آب استان مازندران و رفع کمبودهای مختلف آبی داشته باشد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.