پنج شنبه، 06 اردیبهشت 97 ساعت 09:50 ق.ظ / Thu, 2018 April 26
به افق ساری
اذان صبح: 03:38
طلوع خورشید: 05:10
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:41
اذان مغرب: 19:01

- استانداری - بازدید وزیر نیرو از نیروگاه 460 مگاواتی غرب مازندران

تبلیغات

بازدید وزیر نیرو از نیروگاه 460 مگاواتی غرب مازندران

تاریخ 15 تیر 1396 ساعت 12:03:41
کد خبر: 030383
وزیر نیرو به همراه استاندار مازندران و جمعی از مسئولان کشوری ، استانی و محلی به منظور آشنایی از آخرین وضعیت روند پیشرفت فیزیکی نیروگاه سیکل ترکیبی 460 مگاواتی غرب مازندران از این طرح ملی در شهرستان نوشهر بازدید کرد.  
بازدید وزیر نیرو از نیروگاه 460 مگاواتی غرب مازندران

حمید چیت چیان در جریان بازدید از این نیروگاه در حال ساخت گفت :‌ کارساخت این نیروگاه خوشبختانه با شتاب در حال انجام است و به مرحله قابل توجهی پیش رفته است.
عملیات اجرایی این طرح از سال 86 با حضور وزیر وقت نیرو در شهرستان گردشگرپذیر نوشهر آغاز شد و طبق برنامه قراربود در سال 89 به بهره برداری برسد.
وزیر نیرو با قدردانی از مسئولان دست اندرکار در فرآیند ساخت این نیروگاه ، گفت :‌ با اینکه در تابستان امسال نگرانی های فراوانی در برخی از استان ها مانند تهران ، مازندران و خوزستان وجود داشت ، ولی از سال گذشته تاکنون با اجرای طرح هایی بویژه در مازندران این دغدغه برطرف شد.
وزیر نیرو همچنین گفت که از سال گذشته تا تابستان امسال حدود 500 میلیارد تومان با بهره گیری از توان بخش خصوصی در تامین برق در مازندران سرمایه گذاری شده است.
چیت چیان افزود :‌ مازندران از لحاظ تولید برق جزو استان هایی است که در لب ریسگ قرار داشت اما با تدابیر و سرمایه گذاری که دراین حوزه صورت گرفت خوشبختانه به آسانی موفق شدیم از این بحران عبور کنیم .
وزیر نیرو برای شتاب بخشی در روند فرآیند ساخت نیروگاه سیکل ترکیبی 460 مگاواتی غرب مازندران خواستار همکاری همه جانبه مسئولان دستگاه های ذیربط شد.
استاندارمازندران نیز گفت :‌ یکی از مهم ترین مشکلات و موانع ساخت این نیروگاه ، محدودیت های زیست محیطی در گذشته بوده است که خوشبختانه با پی گیری های به عمل آمده این مشکل هم برطرف شد.
ربیع فلاح افزود :‌ یکی از وعده های بسیار مهم دولت بهره گیری از توان بخش خصوصی با هدف سرمایه گذاری در اجرای برخی از طرح ها بود که خوشبختانه با توجه به بازدیدی که از این نیروگاه شد دیده می شود که سرمایه گذارآن به خوبی توانسته از عهده این کار بربیاند.

 بازدید وزیر نیرو از نیروگاه 460 مگاواتی غرب مازندران

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.