دو شنبه، 03 اردیبهشت 97 ساعت 02:20 ب.ظ / Mon, 2018 April 23
به افق ساری
اذان صبح: 03:42
طلوع خورشید: 05:14
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:39
اذان مغرب: 18:58

- استانداری - 17 عنوان از اختیارات وزارت کشور به استانداریها تفویض شد

تبلیغات
حسن خیریانپور در جلسه کارگروه توسعه مدیریت استانداری اعلام نمود:

17 عنوان از اختیارات وزارت کشور به استانداریها تفویض شد

تاریخ 22 تیر 1396 ساعت 08:05:21
کد خبر: 030472
حسن خیریانپور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع از فعال نمودن نظام پیشنهادات در استانداری خبر داد و بیان داشت : ایجاد محیط مناسب و فرصت برای مشارکت فکری کارکنان در امور سازمان به صورت داوطلبانه و برخوردار کردن آنان از ثمرات مادی و معنوی از اهم اهدافی است که در این نظام دنبال می شود.
17 عنوان از اختیارات وزارت کشور به استانداریها تفویض شد

در این جلسه که با حضور اعضای کارگروه توسعه مدیریت استانداری در محل استانداری مازندران برگزار شد ، حسن خیریانپور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع از فعال نمودن نظام پیشنهادات در استانداری خبر داد و بیان داشت : ایجاد محیط مناسب و فرصت برای مشارکت فکری کارکنان در امور سازمان به صورت داوطلبانه و برخوردار کردن آنان از ثمرات مادی و معنوی از اهم اهدافی است که در این نظام دنبال می شود. 
همفکری و همدلی بیشتر و استفاده از امکانات موجود به لحاظ ایجاد فضای مناسب برای مشارکت فکری کارکنان در امور سازمان ، سبب می شود که بهره وری در تمام زمینه های موثر در فعالیت سازمان از جمله نیروی انسانی ، ارتقاء پیدا کند. 
وی در ادامه به سه اصل نظارت ، پیگیری و ارزیابی در نظام مدیریت تأکید و بیان داشت : برنامه ریزی شالوه مدیریت است، لذا انتظار ما از مدیران و فرمانداران برنامه ریزی در جهت رسیدن به اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید می باشد . 
حسن خیریانپور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران اظهار داشت: در راستای سیاست های عدم تمرکز و تفویض اختیار به استانها از سوی هیئت محترم وزیران اقدامات موثری پذیرفته ، که نشان از اعتماد دولت به مدیران و رفاه حال هموطنان می باشد و طی ابلاغیه وزارت کشور با موافقت وزیر محترم کشور ، 17 عنوان از اختیارات وزارت کشور به استانداریها تفویض شده است.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.