چهار شنبه، 04 بهمن 96 ساعت 05:00 ق.ظ / Wed, 2018 January 24
به افق ساری
اذان صبح: 05:37
طلوع خورشید: 07:05
اذان ظهر: 12:10
غروب خورشید: 17:15
اذان مغرب: 17:34

- استانداری - آماده راه اندازی سرای تجاری در ولگاگراد هستیم

تبلیغات
خیریان پور معاون استاندار مازندران

آماده راه اندازی سرای تجاری در ولگاگراد هستیم

تاریخ 26 مرداد 1396 ساعت 06:53:51
کد خبر: 030878
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران با اشاره به ظرفیت های استان در بخش های مختلف گفت: آماده راه اندازی دفتر و سرای تجاری در ولگاگراد روسیه هستیم.
آماده راه اندازی سرای تجاری در ولگاگراد هستیم

حسن خیریان پور در حاشیه افتتاح اولین نمایشگاه اختصاصی توانمندی های اقتصادی ایران در روسیه با بیان اینکه از سال 1373 کشور روسیه به عنوان دومین شریک تجاری کشور ایران محسوب می شود افزود:با برگزاری این نمایشگاه در ولگاگراد، فرصت مناسبی برای تعمیق و گسترش مناسبات اقتصادی و تجاری میان مازندران و ولگاگراد فراهم شود و در پی آن انعقاد قراردادهای میان مازندران و ولگاگراد توسط بخش خصوصی این دو استان را شاهد باشیم.
خیریان پور با بیان اینکه در سال های اخیر ما اقلام مختلفی را از جمهوری اسلامی ایران به کشور روسیه صادر کردیم، که مهم ترین آنها مصنوعات نساجی، صنایع شیمیایی، فلزات معمولی، مرکبات، کیوی،  انواع خشکبار، صنایع غذایی، مواد پلاستیکی، سنگ و چوب، کنستانتره و آبمیوه، فرش و کفپوش، مصنوعات شیشه ای، نوشابه و آب معدنی بوده است.
وی در ادامه از جمله اقلام وارداتی از روسیه به ایران را فلزات معمولی، چوب، خمیرکاغذ، غلات شامل گندم، جو و ذرت، مصنوعات چدنی و سوخت های معمولی اعلام کرد و افزود: تبادل هیئت های تجاری و بازار یابی، برگزاری نمایشگاه های تخصصی به صورت سالانه، فعالسازی اتاق های بازرگانی دو استان، تسهیل در حمل و نقل و روابط بانکی، از جمله درخواست هایی است که ما از شما داریم.
وی همچنین به آمادگی استان مازندران برای صادرات مرکبات، کیوی، گل و گیاه، سبزیجات، خدمات فنی و مهندسی، مرغ، لبنیات و توسعه گردشگری و صادرات گیاهان دارویی به ولگاگراد اشاره کرد. و افزود: علاقه مندی خودمان را برای راه اندازی دفتر تجاری در ولگاگراد و مازندران اعلام می کنیم.
اولین نمایشگاه اختصاصی توانمندی های اقتصادی ایران به مرکزیت مازندران در 42 غرفه در ولگاگراد روسیه در حال برگزاری است و تا روز 29 مردادماه ادامه دارد.

 

 

آماده راه اندازی سرای تجاری در ولگاگراد هستیم
Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.