یک شنبه، 29 بهمن 96 ساعت 10:04 ق.ظ / Sun, 2018 February 18
به افق ساری
اذان صبح: 05:18
طلوع خورشید: 06:43
اذان ظهر: 12:12
غروب خورشید: 17:41
اذان مغرب: 18:00

- استانداری - اختصاص تسهیلات مناسب برای زارعت چوب در مازندران

تبلیغات
نشست استاندار مازندران با رئیس سازمان جنگلها و مراتع کشور

اختصاص تسهیلات مناسب برای زارعت چوب در مازندران

تاریخ 27 شهریور 1396 ساعت 07:03:22
کد خبر: 031236
با حضور ربیع فلاح جلودار استاندار مازندران و مهندس خداکرم جلالی. معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور راههای توسعه زراعت چوب در مازندران بررسی شد .
اختصاص تسهیلات مناسب برای زارعت چوب در مازندران

دراین نشست استاندار مازندران با اشاره به قانون تنفس جنگل وسعت و تنوع فعالیت سازمان جنگلها و مراتع کشور را بسیار گسترده خواند و گفت : حفظ و حراست از جنگل از سیاستهای مهم ما در استان است و انتظار داریم در زمینه زراعت چوب در جنگلهای مخروبه نیز برنامه ریزی جدی صورت گیرد .
استاندار مازندران از اختصاص تسهیلات مناسب برای زراعت چوب در استان خبر داد و گفت : برای حفظ جنگل و توسعه و تقویت اشتغال می توان از نسخه شفابخش زراعت چوب استفاده کرد .
معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور از پیشنهاد استاندار مازندران استقبال نمود و مقرر شد اداره کل منابع طبیعی استان با مشارکت دستگاههای مرتبط طرح ویژه ای برای توسعه زارعت چوب در مدت دو هفته تهیه و به سازمان جنگلها ارائه نماید .
مهندس جلالی تاکید کرد : برای تامین نهال مورد نیاز مشکلی نیست و جنگلهای مخروبه و زمینهای مستعد کشت شناسایی تا هر چه سریعتر در این زمینه تصمیم گیری شود .
وی زارعت چوب را از اولویت های سازمان دانست و ابراز امیدواری نمود با پیگیری استاندار مازندران و تلاش جهادی مدیران این بخش در استان شاهد یک تحرک و اقدام مناسب در حوزه زارعت چوب استان باشیماختصاص تسهیلات مناسب برای زارعت چوب در مازندران
اختصاص تسهیلات مناسب برای زارعت چوب در مازندران
اختصاص تسهیلات مناسب برای زارعت چوب در مازندران
اختصاص تسهیلات مناسب برای زارعت چوب در مازندران

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.