یک شنبه، 29 بهمن 96 ساعت 10:17 ق.ظ / Sun, 2018 February 18
به افق ساری
اذان صبح: 05:18
طلوع خورشید: 06:43
اذان ظهر: 12:12
غروب خورشید: 17:41
اذان مغرب: 18:00

- استانداری - سند جامع حمایت از سالمندان مازندران تدوین شد

تبلیغات
تاکید استاندار مازندران بر توسعه حمایت ها از سالمندان استان؛

سند جامع حمایت از سالمندان مازندران تدوین شد

تاریخ 03 مهر 1396 ساعت 13:59:05
کد خبر: 031320
ربیع فلاح با تاکید بر این که موضوع حمایت از سالمندان و تقویت خدمات قابل ارایه به آنان در شمار اولویت های کاری استان است، خاطر نشان ساخت: سند جامع حمایت از سالمندان مازندران تدوین شد.  
 سند جامع حمایت از سالمندان مازندران تدوین شد

 به گزارش روابط عمومی استانداری، ربیع فلاح جلودار، استاندار مازندران در جلسه ستاد ساماندهی امور سالمندان استان که با توجه به در پیش بودن 9 مهرماه، روز جهانی سالمندان برگزار شد، حرکت به سوی آینده، بهره گیری از استعدادها، همکاری ها و مشارکت افراد سالمند در جامعه را شعار امسال نهم مهر ماه عنوان کرد و گفت: مشارکت مردمی در جهت توسعه ارایه خدمات مطلوب تر به سالمندان کمک خواهد کرد.

استاندار با اشاره به این که در برنامه ششم توسعه کشور به موضوع حمایت و ارایه خدمات مورد نیاز به سالمندان تصریح شده است، یاد آور شد: باید از توانمندی خیرین و تشکل های مردم نهاد و بنیادهای اجتماعی و فرهنگی برای تحقق ماموریت های هدف گذاری شده در این بخش بهره برد.

ربیع فلاح با تاکید بر این که موضوع حمایت از سالمندان و تقویت خدمات قابل ارایه به آنان در شمار اولویت های کاری استان است، خاطر نشان ساخت: شهرداری ها و دهیاری ها ظرفیت خوبی برای تحقق مسایل این بخش است و توان بخش دولتی و خصوصی نیز باید به جد پای کار بیاید.

استاندار با اشاره به این که خدمات به سالمندان باید در سراسر استان به صورت متوازن ارایه شود، گفت: سازمان های غیر دولتی باید نقشی پررنگ تر در این راستا ایفا نمایند.

وی، با تاکید بر این که سند جامع حمایت از سالمندان مازندران تدوین شد، تصریح کرد: از استعدادهای سالمندان در جهت پیشبرد امور سالمندان بهره گیری و از موازی کاری در این مورد پرهیز شود.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.