یک شنبه، 29 بهمن 96 ساعت 10:14 ق.ظ / Sun, 2018 February 18
به افق ساری
اذان صبح: 05:18
طلوع خورشید: 06:43
اذان ظهر: 12:12
غروب خورشید: 17:41
اذان مغرب: 18:00

- استانداری - خدمت به ایثارگران باید مایه مباهات همه مدیران باشد

تبلیغات
استاندار مازندران در نشست صمیمی با همکاران ایثارگر شاغل در استانداری؛

خدمت به ایثارگران باید مایه مباهات همه مدیران باشد

تاریخ 03 مهر 1396 ساعت 14:00:00
کد خبر: 031321
ربیع فلاح جلودار، در این نشست با اشاره به این که آرمانی که شهدای گلگون کفن ایران اسلامی بخاطر آن جان خود را فدا کردند، آرمان الهی و در مسیر دفاع از اسلام، کیان کشور و ملت بود، گفت: مدیران باید با پیروی از شهدا، خدمت به ایثارگران را مایه مباهات خود بدانند.  
خدمت به ایثارگران باید مایه مباهات همه مدیران باشد

به گزارش روابط عمومی استانداری، ربیع فلاح جلودار، استاندار مازندران در نشست صمیمی با همکاران ایثارگر شاغل در استانداری که به مناسبت گرامی داشت هفته دفاع مقدس برگزار شد، ضمن تسلیت ایام سوگواری آقا ابا عبدالله الحسین (ع) و گرامی داشت هفته دفاع مقدس، یاد آور شد: شهدای والامقام دفاع مقدس، با الگوگیری از آموزه های حضرت امام حسین (ع) و درس آموزی از مکتب عاشورا با ایثار و جان فشانی، موجبات عزت، اقتدار و استقلال کشور را فراهم نمودند.

استاندار، با اشاره به این که آرمانی که شهدای گلگون کفن ایران اسلامی بخاطر آن جان خود را فدا کردند، آرمان الهی و در مسیر دفاع از اسلام، کیان کشور و ملت بود، گفت: مدیران باید با پیروی از شهدا، خدمت به ایثارگران را مایه مباهات خود بدانند.

مقام عالی دولت در استان با اشاره به این که خدمت به ایثارگران موجب فخر بنده است، افزود: باید به مثابه دوران دفاع مقدس و بسیجی وار در راستای رفع مشکلات مردم قدم برداشت.

در آغاز این جلسه ریاحی، مشاور استاندار و مسئول هماهنگی امور ایثارگران استان، گزارشی از اقدامات این حوزه ارایه نمود و برخی از حاضرین به بیان نقطه نظرات و دیدگاه های خود پرداختند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.