دو شنبه، 03 اردیبهشت 97 ساعت 02:10 ب.ظ / Mon, 2018 April 23
به افق ساری
اذان صبح: 03:42
طلوع خورشید: 05:14
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:39
اذان مغرب: 18:58

- استانداری - اشتغال و تولید دو اولویت مهم استان در سال 1396

تبلیغات
حسن خیریانپور در شورای اداری استان :

اشتغال و تولید دو اولویت مهم استان در سال 1396

تاریخ 03 مهر 1396 ساعت 15:01:13
کد خبر: 031322
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران با اشاره به نامگذاری سال جاری از اشتغال و تولید به عنوان دو اولویت مهم کاری استان تصریح کرد و گفت: برای تحقق این دو امر مهم باید یک عزم همگانی در استان ایجاد و همه دستگاه های دولتی و تشکلهای بخش خصوصی باید برای تحقق این اولویت ها مشارکت و…  
اشتغال و تولید دو اولویت مهم استان در سال 1396

حسن خیریانپور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران و دبیر شورای اداری استان که در هشتمین جلسه شورای اداری سخن می گفت : ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس فرا رسیدن ایام محرم را تسلیت گفت و با اشاره به آغاز هفته احیای امر به معروف و نهی از منکر از این فریضه به عنوان یک اصل نظارت همگانی و عمومی بر اداره امور جامعه یاد کرد و بر اجرای آن تأکید نمود. 
حسن خیریانپور معاون استاندار و دبیر شورای اداری استان مازندران با تبریک شروع سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس بر ضرورت تسریع در هوشمندسازی مدارس و ارتقاء نرخ گذر تحصیلی و ارتقاء پوشش تحصیلی و ارتقاء کمی و کیفی تحصیلی در سال جاری تأکید کرد. 
حسن خیریانپور با اشاره به در پیش بودن هفته ناجا از تلاش های شبانه روزی پرسنل نیروی انتظامی در حفظ و تأمین و امنیت عمومی تقدیر و تشکر کرد. 
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران با اشاره به نامگذاری سال جاری از اشتغال و تولید به عنوان دو اولویت مهم کاری استان تصریح کرد و گفت: برای تحقق این دو امر مهم باید یک عزم همگانی در استان ایجاد و همه دستگاه های دولتی و تشکلهای بخش خصوصی باید برای تحقق این اولویت ها مشارکت و اقدام نمایند. 
حسن خیریانپور همچنین به مدیران کل دستگاه های اجرایی استان به انجام ملاقات عمومی با مردم در روزهای سه شنبه هر هفته و نیز ارائه برنامه چهارساله دستگاه خود و استفاده از اختیارات تفویضی هیأت وزیران به استانها و همچنین اقدام در جهت مستندسازی املاک دولتی تأکیدات لازم را بعمل آورد. 
حسن خیریانپور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران در این جلسه پارک و علم و فناوری استان و فرمانداران و دستگاه های اجرایی مرتبط را به توسعه و تقویت شرکت های دانش بنیان و همچنین راه اندازی مراکر رشد در شهرستانها مکلف نمود. 
وی همچنین مدیران دستگاه های اجرایی استان را بر تقویت و گسترش و توسعه و تعمیق فرهنگ نماز در دستگاه هایشان مکلف کرد وگفت: از برگزاری جلسات در هنگام نماز اجتناب نمایند. 
حسن خیریانپور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری و دبیر شورای اداری استان آقایان موسوی را به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مازندران، محمد ابراهیمی را به عنوان مدیریت بیمه اجتماعی کشاورزان و روستائیان و عشایر مازندران ، ابوالقاسم آزرده را به عنوان مدیریت پست بانک استان مازندران و شکیبافر را به عنوان سرپرست حراست استانداری معرفی کرد و از زحمات آقایان دکتر جان بابایی ، قمی ، طیبی و موسوی مسئولان قبلی تقدیر و تشکر نمود.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.