یک شنبه، 29 بهمن 96 ساعت 10:08 ق.ظ / Sun, 2018 February 18
به افق ساری
اذان صبح: 05:18
طلوع خورشید: 06:43
اذان ظهر: 12:12
غروب خورشید: 17:41
اذان مغرب: 18:00

- استانداری - آموزه های حماسه حسینی ضامن اقتدار و استقلال کشور است

تبلیغات
استاندار مازندران از شور و حماسه حسینی مردم علوی مازندران تقدیر و تشکر نمود

آموزه های حماسه حسینی ضامن اقتدار و استقلال کشور است

تاریخ 10 مهر 1396 ساعت 09:29:57
کد خبر: 031398
استاندار مازندران در حاشیه مراسم دسته روی عزاداران حسینی شهر گتاب در گلزار شهدای این شهر از شور و حماسه حسینی مردم علوی مازندران تقدیر و تشکر نمود و گفت : درس بزرگ نهضت حسینی حفظ ارزشها و آرمانهای الهی است.
آموزه های حماسه حسینی ضامن اقتدار و استقلال کشور است

ربیع فلاح جلودار ترویج آموزه های حماسی عاشورا و نهضت حسینی را یک ضرورت دانست و گفت : سید و سالارشهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) و یاران با وفایش برای احیای امر به معروف و نهی از منکر و اصلاح جامعه بپا خواستند و تداوم راه امام حسین علیه السلام و یاران وفادارش در سایه تحقق مرام و سیره آن امام همام است. 
استاندار مازندران انقلاب اسلامی  ایران را حاصل و نتیجه فرهنگ عاشورایی و حماسه حسینی دانست و گفت : آموزه های حماسه حسینی ضامن اقتدار و استقلال کشور است .
مقام عالی دولت در استان از حضور پرشور و بی نظیر مردم مازندران در بزرگداشت تاسوعا و عاشورای حسینی و عزای شهیدان دشت نینوا تقدیر و تشکر نمود و گفت :مردم  ولایتمدار و علوی مازندران  مانند همیشه با برپایی پرشکوه مجالس عزای حسین و دسته روی و سینه زنی ارادت خود را به خاندان ولایت و امامت اثبات نمودند .
فلاح تصریح نمود : مردم عزیز ما در محرم امسال بار دیگر شور حسینی و آمادگی خود را برای دفاع از ارزشهای والای عاشورا متجلی ساختند .
استاندار مازندران در پایان تصریح نمود : ارادت و عشق مردم ولایتمدار مازندران به خاندان عصمت و طهارت بی نظیر است و به همین دلیل است که از استان مازندران به عنوان دیار علویان یاد می کنند .

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.