پنج شنبه، 06 اردیبهشت 97 ساعت 09:59 ق.ظ / Thu, 2018 April 26
به افق ساری
اذان صبح: 03:38
طلوع خورشید: 05:10
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:41
اذان مغرب: 19:01

- استانداری - اختصاص 1800 میلیارد تومان تسهیلات برای تقویت تولید و اشتغال در مازندران

تبلیغات
استاندار، در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان، عنوان کرد:

اختصاص 1800 میلیارد تومان تسهیلات برای تقویت تولید و اشتغال در مازندران

تاریخ 15 مهر 1396 ساعت 07:49:01
کد خبر: 031441
ربیع فلاح جلودار در این جلسه با اشاره به این که بیش از 1800 میلیارد تومان تسهیلات برای تقویت تولید و اشتغال استان در سال 96 اختصاص یافته است، اظهار داشت: از این رقم بالغ بر 650 میلیارد تومان از محل بسته رونق تولید به واحدهای تولیدی پرداخت می شود.  
اختصاص 1800 میلیارد تومان تسهیلات برای تقویت تولید و اشتغال در مازندران

 استاندار مازندران، گفت: تولید و اشتغال باید در راس امور دستگاه های اجرایی و فرمانداران باشد و همه باید به جد در راستای تحقق هدف گذاری های انجام شده پای کار بیایند.
به گزارش روابط عمومی استانداری، ربیع فلاح جلودار، در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان ضمن تسلیت شهادت سالار و سرور شهیدان آقا ابا عبدالله الحسین (ع) و قدردانی از مردم مومن و دیندار مازندران بخاطر برپایی مراسم  پرشور عزاداری شهدای کربلا، با بیان این که در اجرای پروژه های اقتصاد مقاومتی همه دستگاه های مسئول باید مجدانه اهتمام نمایند،یاد آور شد: موضوع تقویت تولید و اشتغال در استان بخوبی پیگیری می شود و لازم است تا به این روند سرعت داده شود.
استاندار با اشاره به این که بر اساس خود اظهاری دستگاه های اجرایی استان، در سال 96 باید 43 هزار و 851 شغل جدید ایجاد شود، افزود: برای تحقق کامل سهم اشتغال تعهد شده استان نیازمند همکاری و هم افزایی بیشتری است.
ربیع فلاح با تاکید بر این که روند خود اظهاری دستگاه های اجرایی باید به جد دنبال شود، گفت: اشتغال ایجاد شده راستی آزمایی شود و مورد ارزیابی دقیق قرار گیرد.
مقام عالی دولت در استان با بیان این که موانع احتمالی پیش روی تحقق پروژه های اقتصاد مقاومتی احصا شود، تصریح نمود: تولید و اشتغال باید در راس امور دستگاه های اجرایی و فرمانداران باشد و همه باید به جد در راستای تحقق هدف گذاری های انجام شده پای کار بیایند.
استاندار با اعلام این که بیش از 1800 میلیارد تومان تسهیلات برای تقویت تولید و اشتغال استان در سال 96 اختصاص یافته است، اظهار داشت: از این رقم بالغ بر 650 میلیارد تومان از محل بسته رونق تولید به واحدهای تولیدی پرداخت می شود.
وی با اشاره به گردشگر پذیر بودن مازندران و آمار بالای تردد و اقامت مسافران در استان در ایام مختلف، گفت: با توجه به وجود زیرساخت های حوزه آی تی در استان باید از این ظرفیت در جهت ایجاد مشاغل مرتبط و پایداری بیشتر اقامت گردشگران در مازندران تلاش شود.
ربیع فلاح با بیان این که مردم مازندران سالانه بالغ بر 1200 میلیارد تومان بابت دریافت خدمات موبایلی هزینه می کنند، افزود: باید بخشی از این رقم در جهت تقویت اشتغال و ارایه خدمات بهتر به مردم هزینه شود و در راستای تحقق هدف گذاری های اشتغال در حوزه آی تی و کسب و کارهای دیجیتالی فعال تر عمل شود.
استاندار با تاکید بر این که باید به روند جذب سهمیه اشتغال از محل بند د تبصره 16 قانون بودجه سال 96 شتاب بخشید، گفت: ایجاد اشتغال جدید باید به صورت شبانه روزی دنبال و با برگزاری جلسات هفتگی به بحث و بررسی گذاشته شود.
در آغاز این جلسه نور بخش، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، طهماسبی، مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات مازندران و عباسی، معاون فرماندار مرکز استان، گزارشی از اجرای پروژه های اقتصاد مقاومتی استان ارایه نمودند.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.