پنج شنبه، 06 اردیبهشت 97 ساعت 09:57 ق.ظ / Thu, 2018 April 26
به افق ساری
اذان صبح: 03:38
طلوع خورشید: 05:10
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:41
اذان مغرب: 19:01

- استانداری - برنامه توسعه منطقه ای اتاق های بازرگانی تدوین می شود

تبلیغات
شافعی رئیس اتاق بازرگانی ایران در ساری

برنامه توسعه منطقه ای اتاق های بازرگانی تدوین می شود

تاریخ 15 مهر 1396 ساعت 07:50:45
کد خبر: 031442
رئیس اتاق بازرگانی ایران در ساری گفت : برنامه توسعه منطقه ای اتاق بازرگانی استان ها برای بهره گیری از ظرفیت های این بخش تدوین می شود.    
برنامه توسعه منطقه ای اتاق های بازرگانی تدوین می شود

غلامحسین شافعی در مراسم کلنگ زنی مجتمع اداری اتاق بازرگانی مازندران در ساری، با تقدیر از تلاش استاندار مازندران برای توسعه سرمایه گذاری بخش خصوصی، بر افزایش سهم بخش خصوصی در اقتصاد کشور و استان تاکید کرد و گفت : برای بهره گیری از ظرفیت ها، برنامه توسعه منطقه ای اتاق استان ها تدوین می شود.

وی توانمندسازی اتاق های بازرگانی در استان را امری لازم دانست و اظهار داشت: اتاق بازرگانی باید وارد میدان داری اقتصاد برای جوانان ایران شود.

شافعی با تاکید بر اینکه تولیدات مناسب جامعه از طریق اتاق بازرگانی باید در حوزه اقتصادی معرفی شود تصریح کرد: سه قوای کشور نیز آمادگی برای حمایت از بخش خصوصی و اتاق بازرگانی را دارند.

رئیس اتاق بازرگانی ایران، با عنوان اینکه نگاه برنامه ای منطبق بر استانداردهای توسعه ای از سوی اتاق های استانی باید ایجاد شود گفت: باید به سمت اتاق های بازرگانی توانمند و بخش خصوصی قوی حرکت کنیم.

وی با تاکید بر اینکه اتاق های بازرگانی در کنار نگاه اقتصادی باید نگاه فرهنگی و اجتماعی نیز داشته باشند گفت: مازندران در پیگیری پرداخت تسهیلات برای سرمایه گذاران در کشور جلودار است

مجتمع بزرگ اداری اتاق بازرگانی مازندران در زمینی به مساحت بیش از 8 هزار متر مربع کلنگ زنی شد و قرار است طی 18 ماه تکمیل شود.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.