یک شنبه، 29 بهمن 96 ساعت 10:15 ق.ظ / Sun, 2018 February 18
به افق ساری
اذان صبح: 05:18
طلوع خورشید: 06:43
اذان ظهر: 12:12
غروب خورشید: 17:41
اذان مغرب: 18:00

- استانداری - ثبت نام 9324 زائر مازنی اربعین حسینی تاکنون

تبلیغات
یونسی، در جلسه ستاد مدیریت و ساماندهی زائرین اربعین حسینی استان، عنوان کرد:

ثبت نام 9324 زائر مازنی اربعین حسینی تاکنون

تاریخ 22 مهر 1396 ساعت 17:16:58
کد خبر: 031561
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران، در این جلسه، تصریح کرد: تاکنون 9324 زائر مازندرانی اربعین حسینی (ع) برای حضور در این همایش عظیم ثبت نام کردند که ویزای نیمی از این زائران در دفتر موقت کنسولی عراق در استان صادر شده است.  
ثبت نام 9324 زائر مازنی اربعین حسینی تاکنون

به گزارش روابط عمومی استانداری، علیرضا یونسی رستمی، در جلسه ستاد مدیریت و ساماندهی زائرین اربعین حسینی (ع) استان، همایش اربعین را تجلی اوج اعتقاد و باورهای ملت مومن ایران اسلامی به خاندان وحی و ائمه هدی ( علیهم السلام )  دانست و گفت: باید مقدمات کار طوری تمهید شود تا این همایش عظیم سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و دینی مردم ولایتمدار مازندران در کنار ملت ولایی ایران به بهترین نحو برگزار گردد.

وی، با اشاره به این که عزت و اقتدار ملت ما در تبعیت از آموزه های حسینی ( ع ) ریشه دارد، گفت: مردم انقلابی ایران اسلامی که با حضور در همایش اربعین حسینی در تداوم رخدادهای مهم دینی، مذهبی و فرهنگی شرکت می جویند، با پیروی از آقا ابا عبدالله الحسین ( ع ) در صحنه های مختلف انقلاب اسلامی نقش خود را به شایستگی ایفا نمودند.

یونسی از برگزاری تجمع زائران اربعین حسینی موسوم به همایش لبیک یا حسین ( ع ) در هفته های آینده خبر داد و عنوان داشت: از این فرصت برای تبیین درست اهداف همایش اربعین و ایجاد شور حسینی در میان زائران و مشتاقان آل الله استفاده شود.

در این جلسه مدیر کل امنیتی و انتظامی استانداری و دبیر ستاد مدیریت و ساماندهی زائران اربعین حسینی و دیگر اعضای این ستاد به ارایه گزارش اقدامات و فعالیت های خود در این راستا پرداختند.

گفتنی است ویزا برای زائران اربعین حسینی (ع) تا 48 ساعت قبل از اعزام، در در دفتر موقت کنسولی عراق مستقر در اداره کل حج و زیارت استان صادر می شود.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.