پنج شنبه، 06 اردیبهشت 97 ساعت 05:35 ب.ظ / Thu, 2018 April 26
به افق ساری
اذان صبح: 03:38
طلوع خورشید: 05:10
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:41
اذان مغرب: 19:01

- استانداری - کسب 420 مدال رنگارنگ توسط ورزشکاران مازنی در سال 95

تبلیغات
یونسی، در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان، عنوان کرد:

کسب 420 مدال رنگارنگ توسط ورزشکاران مازنی در سال 95

تاریخ 22 مهر 1396 ساعت 18:18:11
کد خبر: 031562
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، در این جلسه با اشاره به این که این برنامه ها از ۲۶ مهر لغایت ۲ آبان ماه در سراسر استان اجرا می شود، افزود: در این هفته 400 برنامه مختلف فرهنگی و ورزشی از جمله ورزش همگانی، روستایی، دانش آموزی، دانشجویی، کارگری و . . . به اجرا در می آید‌.  
کسب 420 مدال رنگارنگ توسط ورزشکاران مازنی در سال 95

 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، گفت: 400 برنامه در هفته تربیت بدنی و ورزش در مازندران اجرا می شود و دستگاه های اجرایی مسئول، آماده برگزاری مطلوب این برنامه هستند.

به گزارش روابط عمومی استانداری، علیرضا یونسی رستمی در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان که به منظور انجام هماهنگی های لازم برای برگزاری برنامه های هفته تربیت بدنی و ورزش برگزار شد، با اشاره به این که این برنامه ها از ۲۶ مهر لغایت ۲ آبان ماه در سراسر استان اجرا می شود، افزود: در این هفته برنامه های مختلف فرهنگی و ورزشی از جمله ورزش همگانی، روستایی، دانش آموزی، دانشجویی، کارگری و . . . به اجرا در می آید‌.

 معاون استاندار با بیان این که مازندران در دوره فعالیت دولت تدبیر و امید در ورزش های همگانی و انفرادی به  شکوفایی رسید، عنوان نمود: در سال ۹۵ ورزشکاران مازنی مجموعا ۴۲۰ مدال رنگارنگ در میادین مختلف کسب کردند.

وی، خاطر نشان ساخت: جوان ترین ورزشکاران را استان مازندران به عرصه ورزش قهرمانی کشور معرفی نمود.

یونسی با اشاره به این که تحقق سرور و نشاط در فضای جامعه نیازمند اجرای برنامه های ورزشی در کنار برنامه فرهنگی است، بیان داشت: در طرح هفته فرهنگی شهرستان های استان، به اجرای برنامه های ورزشی توجه ویژه شده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، با توجه به افزایش آمار چاقی در استان بر توسعه و ترویج ورزش های همگانی تاکید کرد و ابراز داشت: به ورزش آموزش و پرورش به عنوان بستری برای رشد ورزشکاران افتخار آفرین آینده استان توجه شود.

معاون استاندار در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به سخنان توهین آمیز رییس جمهور امریکا، با اشاره به این که حکومت حاکم بر امریکا حکومتی جائر است، افزود: دولتی که تروریست ها را پرورش می دهد و از آنان حمایت می کند به کشوری که در خطوط مقدم مبارزه با تروریسم مبارزه می کند، تهمت می زند.

وی با اشاره به این که برجام سندی بین المللی است و هر تصمیمی در خصوص آن باید در مجامع بین المللی ذی الصلاح گرفته شود، بیان داشت: دیگر امضا کنندگان برجام، حقی برای خروج امریکا از این معاهده بین المللی قائل نیستند.

26 مهر لغایت 2 آبان ماه هفته تربیت بدنی و ورزش نامگذاری و برنامه های مختلفی برای این هفته در استان در نظر گرفته شده است.

گفتنی است، روز چهارشنبه  26 مهر، به عنوان روز ورزش، ولایت، اخلاق، فرهنگ و رسانه، پنج شنبه 27 مهر، روز ورزش، فرهنگ ایثار و شهادت، جانبازان و معلولین، جمعه 28 مهر، روز ورزش همگانی، بانوان و خانواده، شنبه 29 مهر، روز ورزش دانش آموزان، دانشجویان، طلاب و جوانان، یکشنبه 30 مهر، روز ورزش روستاییان، عشایر و اقوام، دوشنبه 1 آبان، روز ورزش باشگاه ها، پیشکسوتان، قهرمانان و خیرین ورزشی و سه شنبه 2 آبان ماه 96 به عنوان روز ورزش کارگران، کارمندان و نیروهای مسلح نامگذاری شده است.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.