سه شنبه، 04 اردیبهشت 97 ساعت 03:46 ق.ظ / Tue, 2018 April 24
به افق ساری
اذان صبح: 03:41
طلوع خورشید: 05:13
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:40
اذان مغرب: 18:59

- استانداری - هنرمند حقیقت نما و متخلق به اخلاق است

تبلیغات
یونسی، در اختتامیه جشنواره تئاتر بسیج مازندران؛

هنرمند حقیقت نما و متخلق به اخلاق است

تاریخ 05 آذر 1396 ساعت 08:57:07
کد خبر: 032131
معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران، در این مراسم یاد آور شد: هنرمند کسی است که خلاق است و حقیقت را می شناسد پس هنرمند، حقیقت یاب، حقیقت محور و حقیقت نماست.  
هنرمند حقیقت نما و متخلق به اخلاق است

علیرضا یونسی رستمی، معاون سیاسی و امنیتی استاندار در اختتامیه جشنواره تئاتر بسیج مازندران با بیان این که هنرمند متخلق به اخلاق بوده و حقیقت را با قواعدی خاص و با زیبایی خلاقانه اش به دیگران می نمایاند، یاد آور شد: نقش و اهمیت هنر در جامعه قابل انکار نیست  و  کار هنر نمایان کردن است.

یونسی افزود: هنرمند کسی است که خلاق است و حقیقت را می شناسد پس هنرمند، حقیقت یاب، حقیقت محور و حقیقت نماست.

 معاون استاندار با اشاره به این که هنرمند واقعی خداوند و هنر خداوند انسان است، خاطر نشان کرد: هنر معنی زیبایی را در بر دارد و زیباترین موجود در کل آفرینش انسان است که هم زیباست که هم زیبایی را می فهمد و هم زیبایی می آفریند و کار هنرمند این است که زیبایی‌ها، شگفتی‌ها، عجائب و ظرایف این عالم را به ما می نمایاند. 

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران تصریح کرد: هنگامی که زبان از بیان حقیقت باز می ماند هنر تجلی می یابد، می‌توان گفت  هنرمند کسی است که علاوه بر حقیقت یابی بتواند با رعایت اسلوب و قواعدی خاص، حقیقت را به دیگران بنمایاند.

یونسی، تصریح کرد: هنرمند متخلق به اخلاق انسانی است و با قواعد و شرایط خاصی زیبایی را تجلی می‌دهد، هنرمند خُلق و صورت باطنی و کنش‌ها و واکنش‌های خود را بر حسب حقایق عالم تنظیم می‌کند و  با افکندن طرحی نو، حس زیبایی دیگران را بر می‌انگیزد و آنان را با شگفتی‌های آفرینش و حقایق عالم آشنا می‌سازد.

در اختتامیه این جشنواره از خانواده هنرمند شهید مدافع حرم، شهید سید جواد اسدی از هنرمندان عرصه تعزیه مازندران و نیز از  هنرمند پیشکسوت تئاتر  مازندران علی فرنودی تجلیل شد.

 

هنرمند حقیقت نما و متخلق به اخلاق است
Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.