سه شنبه، 04 اردیبهشت 97 ساعت 03:39 ق.ظ / Tue, 2018 April 24
به افق ساری
اذان صبح: 03:41
طلوع خورشید: 05:13
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:40
اذان مغرب: 18:59

- استانداری - این بازدید مقدمه آشنایی با صنایع خاویار برای کره جنوبی بوده است

تبلیغات
سفیر کره جنوبی در بازدید از مجتمع پرورش ماهیان خاویاری قره برون :‌

این بازدید مقدمه آشنایی با صنایع خاویار برای کره جنوبی بوده است

تاریخ 08 آذر 1396 ساعت 10:12:42
کد خبر: 032167
سئونگ هو سفیر کره جنوبی در جریان بازدید از مجتمع پرورش ماهیان خاویاری قره برون شهرستان جویبار با ستایش از زحمات صورت گرفته در پرورش ماهیان خاویاری در ایران گفت: برای اولین بار سختی تولید این محصول را احساس کردم و متوجه دلایل گران بودن محصول خاویار شدم . زحمت پرورش این محصول و بازگشت سرمایه و مدت زمان بهره…    
این بازدید مقدمه آشنایی با صنایع خاویار برای کره جنوبی بوده است

سئونگ هو سفیر کره جنوبی در جریان بازدید از مجتمع پرورش ماهیان خاویاری قره برون شهرستان جویبار با ستایش از زحمات صورت گرفته در پرورش ماهیان خاویاری در ایران گفت: برای اولین بار سختی تولید این محصول را احساس کردم و متوجه دلایل گران بودن محصول خاویار شدم . زحمت پرورش این محصول و بازگشت سرمایه و مدت زمان بهره برداری ده ساله آن دلیل منطقی برای گران قیمت بودن این محصول است. 
وی با بیان اهمیت اهتمام دولت ایران در پرورش ماهیان خاویاری ، تأثیر این اقدام را در اکولوژی و حفظ محیط زیست و آبزیان دریای خزر مهم ارزیابی کرد. 
سفیر کره جنوبی ابراز امیدواری کرد: با بهبود وضعیت اقتصادی همه اقشار جامعه کره و افزایش قدرت خرید مردم در دو کشور ایران و کره علاوه بر مصرف عام مردم از این محصول ، شاهد رونق روابط بین الملل در صادرات این محصول از ایران به کره باشیم و این بازدید مقدمه آشنایی با صنایع خاویار برای کره بوده است. 
سئونگ هو از نتایج بازدیدش از ظرفیت ها و استعدادهای استان مازندران گفت و افزود: مازندران دارای ظرفیت های طبیعی بسیاری از جمله کوه ، دریا ، جنگل است که به تعبیر من بهترین نقطه برای زندگی در ایران می باشد . فاصله نزدیک این استان با پایتخت و توسعه سیستم حمل و نقل می تواند در گسترش صنعت توریست موثر باشد. همچنین با توسعه روابط بین الملل به ویژه با کشورهای حاشیه دریای خزر آینده تجاری خوبی برای مازندران پیش بینی می شود. 
ایشان مازندران را از بعد تولید محصولات کشاورزی اعم از میوه و گلهای زینتی منحصر به فرد توصیف کرد و افزود: با توجه به تلاش های خوب مجموعه مدیریت استان به ویژه استانداری و همراهی و تلاش مردم و توانایی صادراتی این استان شاهد آینده روشنی برای استان از منظر اقتصادی خواهیم بود.


این بازدید مقدمه آشنایی با صنایع خاویار برای کره جنوبی بوده است
این بازدید مقدمه آشنایی با صنایع خاویار برای کره جنوبی بوده است
Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.