چهار شنبه، 05 اردیبهشت 97 ساعت 10:45 ب.ظ / Wed, 2018 April 25
به افق ساری
اذان صبح: 03:39
طلوع خورشید: 05:12
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:40
اذان مغرب: 19:00

- استانداری - در سال 96، 5400 میلیارد تومان پروژه عمرانی در سطح استان انجام شد

تبلیغات
اسلامی:

در سال 96، 5400 میلیارد تومان پروژه عمرانی در سطح استان انجام شد

تاریخ 23 بهمن 1396 ساعت 09:31:34
منبع: روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا
کد خبر: 033031
استاندار مازندران: استفاده از تسهیلات کم بهره برای روستائیان می تواند به آنان در ایجاد شغل در روستا کمک کند که با این کار روستائیان در روستا مانده و باعث پیشرفت و آبادانی روستا می شود.
در سال 96، 5400 میلیارد تومان پروژه عمرانی در سطح استان انجام شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نکا ،مراسم جشن انقلاب شهرستان نکا با حضور اسلامی استاندار محترم مازندران نماینده مردم در شرق مازندران و امام جمعه شهرستان نکا و فرماندار محترم در مسجد جامعه نکا و با استقبال گرم از استاندار برگزار شد.

استاندار مازندران با اعلام اینکه در سال 96، 5400 میلیارد تومان پروژه عمرانی در سطح استان انجام شده گفت:در شرق مازندران پروژه های زیادی افتتاح شده و همچنین برای این منطقه از مازندران پروژه بزرگ آب رسانی به شرق مازندران کلید خورده و در اینده ای نزدیک این مهم به سرانجام خواهد رسید.

همچنین اسلامی با اشاره به پروژه های افتتاح شده در شهرستان نکا در یکسال اخیر گفت: با همت والای فرماندار شهرستان نکا تعداد 144 پروژه عمرانی در یکسال اخیر افتتاح و به بهره برداری رسید.و همچنین در تلاش برای اینکه اسکله نفتی نکا به عنوان مرز بین المللی از آن استفاده شود.

نماینده عالی دولت در استان مازندران اظهار داشت:استکبار به دنبال تجزیه کشورهای خاورمیانه از جمله سوریه ،لبنان ، عراق وایران می باشد و طرح خاورمیانه بزرگ را در سر دارد که با رهبری و درایت مقام معظم رهبری و مردم غیور ایران زمین این توطعه دشمن خنثی شده است.

ایشان همچنین در مورد علم و فناوری روز دنیا که از علوم اصلی دنیا در آینده می باشد گفت:دنیا در آینده به 5 علم مهم وابسته خواهد بود که دیگر علوم در زیر مجموعه آن ها قرار می گیرد که این 5 علم به ترتیب عبارتند از:علوم و فناوری هسته ای،علوم و فناوری هوا و فضا ،فناوری ارتباطات ،نانو تکنولوژی و تکنولوژی زیستی(بایو تکنولوژی)می باشد که به حمدالله با عنایت خداوند جوانان غیور این مرز و بوم در این علوم و فناوری ها به رتبه های عالی در دنیا رسیده اند و بی نیاز شده اند.

اسلامی همچنین برای بیکاری جوانان در روستا اظهار داشتند : استفاده از تسهیلات کم بهره برای روستائیان می تواند به آنان در ایجاد شغل در روستا کمک کند که با این کار روستائیان در روستا مانده و باعث پیشرفت و آبادانی روستا می شود.

اسلامی در پایان گفت: توکل بر خدا و وحدت عامل پیروزی ملت ایران شد که در این راستا ایشان تمامی مردم غیور شهرستان را در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن دعوت کردند که به کوری چشم دشمنان انقلاب و اسلام به صورت کوبنده حضور به هم رسانند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.