آدینه، 03 فروردین 97 ساعت 03:35 ق.ظ / Fri, 2018 March 23
به افق ساری
اذان صبح: 04:32
طلوع خورشید: 05:57
اذان ظهر: 12:04
غروب خورشید: 18:12
اذان مغرب: 18:30

- استانداری - ضرورت ارایه راهکارهای اثربخش در کاهش و مهار آسیب های اجتماعی ، دستگاه های اجرایی به موضوع نشاط اجتماعی توجه کنند

تبلیغات
حسین زادگان، در جلسه کارگروه امور اجتماعی و فرهنگی ساماندهی آسیب های اجتماعی استان، یاد آور شد:

ضرورت ارایه راهکارهای اثربخش در کاهش و مهار آسیب های اجتماعی ، دستگاه های اجرایی به موضوع نشاط اجتماعی توجه کنند

تاریخ 13 اسفند 1396 ساعت 13:05:01
کد خبر: 033236
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری در این جلسه با اشاره به این که باید با هم افزایی و مدیریت واحد نسبت به پیشگیری از آسیب های اجتماعی برنامه ریزی داشت، تاکید کرد: دستگاه های ذی ربط در حوزه آسیب های اجتماعی با ارایه برنامه های مدون راهکارهای اثربخش در کاهش و مهار آسیب ارایه دهند.
ضرورت ارایه راهکارهای اثربخش در کاهش و مهار آسیب های اجتماعی ، دستگاه های اجرایی به موضوع نشاط اجتماعی توجه کنند

 

احمدحسین زادگان در جلسه کارگروه امور اجتماعی و فرهنگی ساماندهی و مدیریت آسیب های اجتماعی استان مازندران اظهار کرد: مقابله با آسیب های اجتماعی موضوع مورد تاکید مقام معظم رهبری و از اولویت های دولت تدبیر و امید است.


سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران افزود: در کنار برنامه های زیربنایی و بلند مدت در ساماندهی آسیب های اجتماعی نباید از عوارض کوتاه مدت آسیب ها غافل بود.
حسین زادگان با اشاره به این که باید با هم افزایی و مدیریت واحد نسبت به پیشگیری از آسیب های اجتماعی برنامه ریزی بلند مدت و کوتاه مدت داشت، تاکید کرد: دستگاه های ذی ربط در حوزه آسیب های اجتماعی با ارایه برنامه های مدون راهکارهای اثربخش در کاهش و مهار آسیب ارایه دهند.


وی به نقش موثر رسانه در جامعه اشاره کرد و گفت: رسانه ها می توانند خانواده ها را نسبت به آسیب های اجتماعی موجود در جامعه آگاه کنند . فضای مجازی و شبکه های اجتماعی فرصت مناسبی جهت اطلاع رسانی است و استفاده مناسب از آن در اطلاع رسانی ضرورت دارد.
حسین زادگان با اشاره به اینکه استاندار مازندران به مشارکت همه ی دستگاه های اجرایی در کاهش آسیب های اجتماعی تاکید دارد،گفت: دستگاه های متولی برنامه های تخصصی خود را در این راستا ارایه کنند.


وی با تاکید بر اینکه دستگاهای اجرایی به نشاط اجتماعی توجه کنند، بیان داشت: ورزش نقش بسزایی در کاهش آسیب های اجتماعی و افزایش نشاط در جوانان دارد.
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران توانمندسازی سازمان‌های مردم ‌نهاد استان را ضرورت دانست و گفت: مردم باید در راستای کنترل آسیبهای اجتماعی به کمک بیایند.


وی خاطرنشان کرد: همکاری وهم افزایی، هماهنگی ، انسجام بخشی، تمرکز و بسیج ظرفیت ها و توانمندی های همه دستگاهای اجرایی و نهادهای دولتی ، گروه ها و تشکل های مردمی برای ارتقای سلامت اجتماعی و حل مسائل و آسیب های اجتماعی بسیار حائز اهمیت دانست.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.