آدینه، 31 فروردین 97 ساعت 10:40 ب.ظ / Fri, 2018 April 20
به افق ساری
اذان صبح: 03:47
طلوع خورشید: 05:18
اذان ظهر: 11:57
غروب خورشید: 18:36
اذان مغرب: 18:55

- استانداری - 50 درصد از طرح های نیمه تمام عمرانی استان، تا پایان امسال به بهره برداری می رسد

تبلیغات
استاندار مازندران، در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان:

50 درصد از طرح های نیمه تمام عمرانی استان، تا پایان امسال به بهره برداری می رسد

تاریخ 14 تیر 1393 ساعت 13:45:21
منبع: روابط عمومی استانداری
کد خبر: 000681
دکتر فلاح در این جلسه با اشاره به این که 3 هزار و 27 پروژه نیمه تمام در استان وجود دارد، خاطر نشان ساخت: از مجموع پروژه هایی که اعتبارات سال جاری به آن ها اختصاص یافته، 173 پروژه جدید وجود دارد که عمدتا در ردیف پروژه های خانه های بهداشت قرار دارد
50  درصد از طرح های نیمه تمام عمرانی استان، تا پایان امسال به بهره برداری می رسد

به گزارش روابط عمومی استانداری، ربیع فلاح جلودار، استاندار مازندران در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان، از ماه مبارک رمضان به عنوان ماه همه خوبی ها یاد کرد و بیان داشت: باید از لحظه لحظه این ماه خجسته و بزرگ در راستای انس بیشتر با قرآن کریم و تامل در آموزه های خاندان عصمت و طهارت ( علیهم السلام ) و نیکی و احسان در حق مستمندان و نیازمندان بهره برد.

وی به تخصیص اعتبار عمرانی سال 93 مازندران، بالغ بر 155 میلیارد تومان تا این لحظه، اشاره کرد و یاد آور شد: این رقم گرچه با نیازهای استان در این راستا فاصله دارد، لیک باید در سایه اهتمام و هم افزایی همه دستگاه های اجرایی، مسایل این بخش به بهترین شکل ساماندهی شود.

فلاح با اشاره به این که 3 هزار و 27 پروژه نیمه تمام در استان وجود دارد، خاطر نشان ساخت: از مجموع پروژه هایی که اعتبارات سال جاری به آن ها اختصاص یافته، 173 پروژه جدید وجود دارد که عمدتا در ردیف پروژه های خانه های بهداشت قرار دارد.

وی افزود: امیدواریم 50 درصد از طرح های نیمه تمام عمرانی استان، تا پایان امسال به بهره برداری برسد.

مقام عالی دولت در استان به آغاز اجرای برنامه ششم توسعه کشور و تشکیل کارگروه های لازم در این راستا اشاره کرد و تصریح نمود: توقع داریم شکل متناظر این تشکیلات در استان اجرایی شود و مدیران باید با حساسیت بیشتر در این مورد نسبت به سال های قبل و اعمال حساسیت منطقه یی و محلی، اهتمام بایسته نمایند.

وی خاطر نشان نمود: با توجه به صدور مجوز برنامه ریزی استانی در این خصوص، باید تلاش بیشتری از سوی مدیران، برای ارتقا جایگاه مازندران در این برنامه مبذول شود و بحمدالله برنامه آمایش استانی نیز در حال نهایی شدن است.

استاندار در بخش دیگری از سخنان خود به جلسه مشترک هیات دولت و استانداران اشاره کرد و بیان داشت: در این جلسه که به منظور تعامل بیشتر اعضای کابینه و استانداران شکل گرفت، استانداران سراسر کشور به طرح درخواست هایی پرداختند.

وی افزایش اختیارات استانداران، کمبود اعتبارات جاری استان ها با توجه به افزایش حقوق کارمندان و اعتبارات در نظر گرفته شده، استانی شدن طرح های ملی و مشکلات مسکن مهر به ویژه وظایف دولت در خصوص زیر ساخت های مسکن مهر را از جمله مباحث مطرح شده توسط استانداران در این نشست اعلام کرد.

استاندار مازندران، برگزاری اجلاس گردشگری سلامت کشورهای عضو اکو را فرصت ارزشمندی برای معرفی ظرفیت های استان اعلام کرد و گفت: انتظار می رود دستگاه های مسوول با برنامه ریزی، از این فرصت حداکثر بهره را ببرند.

وی از برگزاری همایش سرمایه گذاری در مازندران در تابستان سال جاری خبر داد و گفت: مدیران و فرمانداران استان نسبت به شناسایی دقیق سرمایه گذاران و هدایت آنان جهت توسعه سرمایه گذاری در مازندران اهتمام جدی نمایند.

استاندار از زحمات رسانه های دیداری و شنیداری در جهت انعکاس اخبار و رویدادهای مازندران تقدیر کرد و عنوان داشت: رسانه های استان نقشی بی بدیل در توسعه مازندران دارند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.