دو شنبه، 30 بهمن 96 ساعت 03:38 ق.ظ / Mon, 2018 February 19
به افق ساری
اذان صبح: 05:17
طلوع خورشید: 06:41
اذان ظهر: 12:12
غروب خورشید: 17:42
اذان مغرب: 18:01

- استانداری - نمایشگاه توانمندیهای بانوان استان افتتاح شد

تبلیغات
با حضور خیریانپور:

نمایشگاه توانمندیهای بانوان استان افتتاح شد

تاریخ 15 آذر 1393 ساعت 07:37:49
منبع: روابط عمومی استانداری
کد خبر: 007213
این نمایشگاه در 35 غرفه از 10 تا 15 آذر ماه 93 در موسسه خیریه غنچه های گل یاس ساری دایر می باشد.
نمایشگاه توانمندیهای بانوان استان افتتاح شد

در راستای ارائه قابلیت های زنان سرپرست خانوار و حمایت از این قشر، نمایشگاه توانمندیهای بانوان استان در موسسه خیریه غنچه های گل یاس ساری و با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار و مدیرکل بانوان و خانواده استانداری افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی استانداری، این نمایشگاه در 35 غرفه با محتوای دست آوردهای بانوان در رشته های صنایع دستی، انواع غذاهای سنتی و محلی مازندرانی، شیرینیهای خانگی، مرباجات و ترشیجات، فرآورده های سبزیجات، نانهای محلی، پوشاک و عفاف و حجاب، عروسکهای آیینی، کارآفرینی و... از10 تا 15 آذر ماه 93 دایر می باشد.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار مازندران در حاشیه افتتاح و بازدید از نمایشگاه توانمندیهای بانوان استان ، این نمایشگاه را تجلی تلاش، همت، توانمندی، پشتکار و هنر زنان مازندرانی دانست و گفت: با برپایی اینگونه نمایشگاه ها هم زمینه امرار معاش زنان سرپرست خانوار را فراهم میکند و هم بیانگر توانمندی و هنر ارزشمند بانوان مازندران خواهد بود.
حسن خیریانپور افزود: این امکان وجود دارد که در همه شهرهای استان نمایشگاه دائمی برای عرضه محصولات بانوان سرپرست خانوار دایر گردد.
وی ادامه داد: در این راستا فرمانداران و شهرداران باید همکاری لازم را بعمل آورند و با توجه به گردشگر پذیر بودن شهرهای استان، زمینه ساز کسب درآمد برای این قشر زحمتکش جامعه باشند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.