شنبه، 01 اردیبهشت 97 ساعت 02:09 ب.ظ / Sat, 2018 April 21
به افق ساری
اذان صبح: 03:45
طلوع خورشید: 05:17
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:37
اذان مغرب: 18:56

- استانداری - شیوه نامه تحکیم بنیان خانواده در استان تدوین می شود

تبلیغات
معاون سیاسی امنیتی استاندار:

شیوه نامه تحکیم بنیان خانواده در استان تدوین می شود

تاریخ 15 تیر 1393 ساعت 13:25:49
منبع: روابط عمومی استانداری
کد خبر: 000728
در تدوین این شیوه نامه از تجربیات اقوام موفق در کاهش آمار طلاق استفاده خواهد شد.
شیوه نامه تحکیم بنیان خانواده در استان تدوین می شود

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران با بیان اینکه خانواده پایه و اساس هر جامعه ای است، گفت: جامعه ای پویا و ارزشمند است که دارای خانواده های پاکدامن، اخلاق مدار، با معرفت و دین دار باشد.

به گزارش روابط عمومی استانداری، علیرضا یونسی رستمی در جلسه کارگروه تحکیم بنیان خانواده استان با اشاره به اینکه دین اسلام به همه مولفه های سعادت جوامع توجه کرده است، بیان داشت: سنبل ها و الگوهای ارزشمند فراوانی از زندگی آرمانی در فرهنگ اسلامی و ایرانی ما وجود دارد که پرداختن به آنها و معرفی به نسل جوان، بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

وی با تاکید بر رواج فرهنگ محبت و عشق در جامعه، افزود: در حوزه زیربنایی فرهنگ و در شیوه اجرای برنامه ها باید وفاق و هم صدایی وجود داشته باشد تا موثر واقع شود.

یونسی اجرای برنامه معرفی زوج های خوشبخت در استان را شایان توجه و تحسین دانست و ادامه داد: باید از هر وسیله ای به ویژه فرهنگ و هنر، در این راستا بهره گیری شود.

معاون استاندار مازندران در بخش دیگری از سخنانش با تاکید بر تدوین شیوه نامه و منشور تحکیم بنیان خانواده در استان، اذعان داشت: این شیوه نامه با درنظر گرفتن همه مولفه های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، اخلاقی و... توسط دفتر امور بانوان و خانواده استانداری تهیه و تدوین خواهد شد.

وی تاکید کرد: در تدوین این شیوه نامه از تجربیات اقوام موفق در کاهش آمار طلاق استفاده خواهد شد.

یونسی افزود: پیش نویس این شیوه نامه پس از تهیه ، در معرض نظر صاحب نظران و دست اندرکاران این حوزه قرار خواهد گرفت تا با همفکری و کار کارشناسی، متن نهایی تدوین شود.

وی هم چنین خواستار فعالیت بیشتر سازمان های مردم نهاد در امر تحکیم بنیان خانواده شد و بیان داشت: باید در جامعه نسبت به پدیده طلاق، حساسیت ایجاد شود و تا حد ممکن مردم را نسبت به عواقب ناشی از آن مطلع سازیم.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.