چهار شنبه، 05 اردیبهشت 97 ساعت 10:53 ب.ظ / Wed, 2018 April 25
به افق ساری
اذان صبح: 03:39
طلوع خورشید: 05:12
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:40
اذان مغرب: 19:00

- استانداری - تصفیه‌خانه طرح آب‌رسانی به ساری سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد

تبلیغات
وزیر نیرو

تصفیه‌خانه طرح آب‌رسانی به ساری سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد

تاریخ 23 آذر 1393 ساعت 09:43:04
منبع: روابط عمومی استانداری
کد خبر: 007591
هم‌اکنون امکان انتقال آب سد شهیدرجایی به تصفیه‌خانه و مخازن ذخیره شهر فراهم شده است ضمن آنکه تصفیه‌خانه آب شرب نیز به میزان 65 درصد پیشرفت دارد.
تصفیه‌خانه طرح آب‌رسانی به ساری سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد

وزیر نیرو گفت: تصفیه‌خانه طرح آب‌رسانی به شهر ساری از سد شهیدرجایی به ظرفیت 500 لیتر در ثانیه، در اوایل سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.
مهندس حمید چیت‌چیان"در بازدید از تصفیه‌خانه آب شرب شهر ساری، اظهار داشت: جهت جبران کمبود آب شرب شهروندان ساروی، بخشی از ظرفیت تصفیه‌خانه آب شرب ساری به میزان 500 لیتر در ثانیه راه‌اندازی و در اوایل سال آینده مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.
وزیر نیرو تصریح کرد: هم‌اکنون امکان انتقال آب سد شهیدرجایی به تصفیه‌خانه و مخازن ذخیره شهر فراهم شده است ضمن آنکه تصفیه‌خانه آب شرب نیز به میزان 65 درصد پیشرفت دارد و با تلاشی که همکاران ما در استان به‌ویژه در مجموعه شرکت آب منطقه‌ای مازندران انجام می‌دهند و تدابیری که اتخاذ کرده‌اند، در سال آینده به میزان 500 لیتر در ثانیه به میزان ظرفیت آب شرب تولیدی این شهر اضافه شده و کیفیت آب نیز ارتقا خواهد یافت.
در این بازدید که دکتر ربیع فلاح استاندار مازندران نیز حضور داشت یخکشی مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای مازندران نیز ضمن تشریح سیمای طرح، به ارایه گزارش‌ فعالیت‌های انجام‌شده پرداخت و گفت: از مجموع 58 کیلومتر خطوط انتقال آب، 49 کیلومتر آن که عمدتا در اقطار 9000 میلی‌متر بوده، انجام شده است و هم‌اکنون می‌توان آب ورودی از سد به محل تصفیه‌خانه را مشاهده کرد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.