یک شنبه، 29 بهمن 96 ساعت 10:16 ق.ظ / Sun, 2018 February 18
به افق ساری
اذان صبح: 05:18
طلوع خورشید: 06:43
اذان ظهر: 12:12
غروب خورشید: 17:41
اذان مغرب: 18:00

- استانداری - کانون سردفتران و دفتریاران مازندران افتتاح شد

تبلیغات
با حضور استاندار مازندران؛

کانون سردفتران و دفتریاران مازندران افتتاح شد

تاریخ 30 دی 1393 ساعت 09:26:43
منبع: روابط عمومی استانداری
کد خبر: 009312
دکتر فلاح در این مراسم، برون سپاری خدمات ثبتی و اسنادی را یکی از تجارب موفق دولت در تسهیل خدمات به مردم دانست
کانون سردفتران و دفتریاران مازندران افتتاح شد

 با حضور استاندار مازندران، کانون سردفتران و دفتریاران مازندران افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری، ربیع فلاح جلودار در مراسم افتتاح کانون سردفتران و دفتریاران مازندران با اشاره به توفیقات حاصل شده در برون سپاری خدمات ثبتی و اسنادی، عنوان کرد: این تجربه موفق و موثر باید در تمامی جنبه ها، الگوی برون سپاری خدمات در دستگاه های اجرایی در راستای اصلاح ساختار نظام اداری به منظور گسترش و تسهیل خدمات دهی به مردم قرار گیرد.

فلاح، رضایت مندی و خشنودی مردم از تجربه های این گونه در نحوه ارایه خدمات را یاد آور شد و گفت: توسعه دولت الکترونیک و برون سپاری خدمات در دوایر دولتی نیز به منظور رفع مشکلات مردم و تسهیل خدمات رسانی به مردم باید در دستور کار جدی قرار گیرد.

استاندار مازندران، بازتاب فعالیت سردفتران را در امنیت جامعه بسیار موثر ارزیابی نمود و تصریح کرد: نتایج فعالیت سردفتران به عنوان سندی معتبر برای صدور احکام در دستگاه قضایی بسیار مهم و تعیین کننده است.

مقام عالی دولت در مازندران، افزود: ظرفیت های موثر و امنیت آفرین این مجموعه باید از طریق رسانه ها و صدا و سیما برای مردم اطلاع رسانی شود.

وی با تاکید بر این که مجموعه مسایل قابل ثبت باید در قالب اسناد درآید تا قانونی و عاری از مشکل برای مردم باشد، گفت: استانداری هرگونه همکاری و پشتیبانی را در راستای اجرای فرآیندهای ثبتی نمودن املاک و اسناد خواهد نمود.

استاندار با اشاره به این که تحقق کامل برنامه ها و ماموریت های سازمان ثبت اسناد و املاک در قالب برنامه چشم انداز توسعه کشور یک اقدام انقلابی است، بیان داشت: از جمله این ماموریت ها می توان به ثبت تمام املاک کشور، الکترونیکی شدن فعالیت های ثبتی و دانش محور شدن فعالیت های این حوزه تا سال 1404 نام برد.

استاندار مازندران، پیشرفت دستگاه قضایی در حوزه امور ثبتی را بارز دانست و بر بهره گیری از افراد نخبه در پیشبرد امور در بخش های مختلف توسعه ای تاکید کرد.

در این مراسم که آیت الله معلمی، نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه قائم شهر، بکاییان، معاون امور املاک  و انجم شعاع، معاون امور اسناد سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، حجت الاسلام والمسلمین تقوی فرد، رییس کل دادگستری استان مازندران، دادستان مرکز استان و برخی مدیران کل دستگاه های اجرایی استان حضور داشتند، احکام اعضای هیات مدیره کانون سردفتران و دفتریاران مازندران که به امضای دکتر تویسرکانی، معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور رسیده است، قرائت و به اعضا اهدا شد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.