دو شنبه، 08 خرداد 96 ساعت 12:42 ق.ظ / Mon, 2017 May 29
به افق ساری
اذان صبح: 02:57
طلوع خورشید: 04:42
اذان ظهر: 11:55
غروب خورشید: 19:09
اذان مغرب: 19:30

- شهرداری‌ها

  امضای تفاهم نامه همکاری بین شهردار رامسر و شهردار سانچئون از کره جنوبی

  تفاهم نامه همکاری بین شهردار رامسر و شهردار سانچئون از کره جنوبی جهت توسعه روابط بین دو شهر با محوریت حفظ محیط زیست و توسعه روابط و همکاری بین دو شهر امضا شد.

  توجه به سلامت شهروندان باید در راس امور قرار گیرد.

  توجه به سلامت شهروندان باید در راس امور قرار گیرد.

  دکتر فرزاد گوهردهی جزو معدود شهروندان ایرانی است که موفق به تحصیل در رشته تخصصی سلامت در فوریت‌ها و بلایا شده است. وی سال‌ها ست که در عرصه سلامت در حوزه های فرهنگی(تدریس و هم چنین مناصب اداری مختلف در دانشگاه علوم پزشکی مازندران)  وحوزه های اجتماعی (عضویت در هیات امنا و هیات مدیره مجمع خیرین سلامت کشور، مدیرعامل خیرین سلامت در مازندران و عضو موسس و هیات مدیره مجموعه ماهک در ساری و نظام پزشکی ساری و ...) فعال می باشد.


  پیشنهاد تغییر نام "پارک ملل ساری" به "پارک تجن ساری"

  پیشنهاد تغییر نام

  "پارک ملل" نامی که صرفا با نصب پرچم کشورهای جهان انتخاب شد می توانست برای جایی انتخاب شود که "نمادی" نمی داشت، نه برای پارکی در کنار و بستر رودخانه ای که "برند" ساری ست. ناگفته نماند نام ملل برای جایی که در طول سال بیش و کمی از انگشتان دست، از ملل دیگر میهمان ندارد هم زیبا نمی نمایاند!

  تولید انواع گل های فصلی در خزانه فضای سبز شهرداری رامسر

  تولید انواع گل های فصلی در خزانه فضای سبز شهرداری رامسر

  با توجه به نیاز روز افزون شهر رامسر و عرصه های سبز آن به انواع گل های زینتی و از جمله گل های فصلی و با عنایت به هزینه های بالای تهیه این نوع گل ها و به منظور صرفه جویی در خرید و خودکفایی،انواع گل های فصلی در خزانه فضای سبز شهرداری رامسر واقع در باغ سی هکتاری تولید می شود.

  شهردار رامسر: تا یک سال دیگر زمینی برای دفن زباله در رامسر نخواهیم داشت

  شهردار رامسر: تا یک سال دیگر زمینی برای دفن زباله در رامسر نخواهیم داشت

  شهردار رامسر گفت: در آینده نزدیک حدود یک سال دیگر زمینی برای دفن زباله در رامسر نخواهیم داشت و از محیط زیست،  منابع طبیعی و دیگر دستگاه ها درخواست داریم برای آینده دفن زباله چاره اندیشی کنند .

  نیروگاه زباله سوز ، مصوبه کاغذی دولت دهم برای ساروی ها

  نیروگاه زباله سوز ، مصوبه کاغذی دولت دهم برای ساروی ها

  نیروگاه زباله سوز که در سال 89 در دومین دور سفر دولت دهم به مازندران برای رفع مشکل زباله ساروی ها مصوب شده بود و قرار بود حداکثر در مدت 2 سال به بهره برداری برسد، همچنان در نیمه راه قرار دارد.

  15 شاخص شهردار مقبول

  15 شاخص شهردار مقبول

  دفتر «برنامه اسکان بشر ملل متحد» با انجام نظرسنجی از ساکنان 50 شهر ایران، 15 معیار «شهردار مقبول» را شناسایی کرد. نتایج نظرسنجی از شکاف معنادار بین فعالیت مدیریت شهری و نیاز شهروندان حکایت دارد. پاسخ‌دهندگان با انتقاد از شهرهای «خودرو محور»، آنچه را شهرداران در قالب «تامین رفاه با ساخت بزرگراه»، عنوان می‌کنند، قبول ندارند. «معابر سبز برای پیاده‌روی، شهر کم‌ترافیک، دیجیتال، دسترسی فراگیر به حمل‌ونقل عمومی و فعالیت شفاف شهرداران» از جمله مطالبات شهروندان است.

  تبلیغات