سه شنبه، 01 اسفند 96 ساعت 11:03 ق.ظ / Tue, 2018 February 20
به افق ساری
اذان صبح: 05:16
طلوع خورشید: 06:40
اذان ظهر: 12:11
غروب خورشید: 17:43
اذان مغرب: 18:02

- شهرداری‌ها - پیام تبریک شهردار رامسر به مناسبت آغاز بهار انقلاب

تبلیغات

پیام تبریک شهردار رامسر به مناسبت آغاز بهار انقلاب

تاریخ 13 بهمن 1395 ساعت 11:58:22
منبع: روابط عمومی شهرداری رامسر
کد خبر: 028466
سالروز ورود تاریخی حضرت امام (ره) و آغاز سی و هشتمین بهار شکوهمند انقلاب اسلامی فرصتی است تا ۳8 سال عزت و سرافرازی ملت شریف ایران را به همه آنهایی که در مسیر اعتلای نام این مرز و بوم تاریخ‌ساز شده‌اند و به همه مردم شریف رامسر تبریک و تهنیت عرض نمایم.
پیام تبریک شهردار رامسر به مناسبت آغاز بهار انقلاب

امروز کشور عزیزمان ایران به برکت خون شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس، قله‌های بلند پیشرفت و تعالی را فتح کرده و انقلاب‌ اسلامی سرچشمه تحول و تعالی در منطقه گردیده و به الگویی موفق برای ملتهای آزاده در مسیر آزادی‌خواهی و احیای هویت اسلامی تبدیل شده است.

پیروزی انقلاب اسلامی، فجری بود که دامن افقها را روشن ساخت و پرده های ظلمت شرق و غرب را از هم درید و ایران را نور باران کرد و  دهـه فجــر کلید گشاینده درهای پیروزی به روی این ملت عظیم بود کـه«استقلال» و « آزادی » و « جمهوری اسلامی» را به ارمغان آورد.

اینجانب با درود به روان پاک و مقدس شهدای انقلاب و روح پر فتوح امام عزیز و بزرگوار و گرامیداشت یاد و خاطره این عزیزان ، طلیعه سی و هشتمین بهار انقلاب و آغاز ایام الله دهه مبارک فجر را محضر مقام معظم رهبری و خانواده های معظم شهدا و شما ملت همیشه در صحنه و فجر آفرین ،صمیمانه تبریک عرض نموده و رشد و شکوفایی عزت و سربلندی این مرز و بوم را ، در پناه و توجهات حضرت ولی عصر (عج) ، از خداوند بزرگ مسئلت دارم.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.