شنبه، 01 اردیبهشت 97 ساعت 02:08 ب.ظ / Sat, 2018 April 21
به افق ساری
اذان صبح: 03:45
طلوع خورشید: 05:17
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:37
اذان مغرب: 18:56

- شهرداری‌ها - اهدای جوایز خوش حسابی به برندگان خوش حساب نوسازی شهرداری رامسر

تبلیغات

اهدای جوایز خوش حسابی به برندگان خوش حساب نوسازی شهرداری رامسر

تاریخ 25 تیر 1396 ساعت 10:02:40
منبع: روابط عمومی شهرداری رامسر
کد خبر: 030511
طی مراسمی جوایز ویژه خوش حساب نوسازی شهرداری شامل یک دستگاه خودرو تیبا و ده سکه بهار آزادی توسط شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر به برندگان خوش حساب اهدا گردید.
اهدای جوایز خوش حسابی به برندگان خوش حساب نوسازی شهرداری رامسر

اسماعیل گوهررستمی ریاست شورای اسلامی شهر رامسر  در آغاز این مراسم ضمن تشکر از خوش حسابان نوسازی گفت: این اقدام در راستای فرهنگ سازی ، ایجاد انگیزه بین شهروندان و جذب منابع مالی بیشتر برای بهسازی و نوسازی شهر انجام گرفته است. شهروندانی که در سال گذشته با مشارکت خود در پرداخت عوارض پایدارشهری زمینه توسعه و عمران هرچه بیشتر شهر را فراهم کردند، در این قرعه کشی شرکت داده شده و جوایز به قید قرعه به برندگان خوش حساب اهدا خواهد شد.

در ادامه شهردار رامسر ضمن تقدیر از حضور پررنگ شهروندان در پرداخت عوارض نوسازی بیان داشت: پرداخت عوارض بهای خدمتی است که شهروندان برای آبادانی و توسعه همه جانبه شهر می پردازند.

نصرت اله کوزه گر تصریح کرد: هر چه شهروندان پویاتر و فعالتر در مدیریت اجتماعی و عمرانی شهر همت و مشارکت کنند شهر با نشاط تر و متمدن تری را شاهد خواهیم بود.

وی اظهار امیدواری کرد: شهروندان رامسری امسال نیز همانند سالهای گذشته با مشارکت در پرداخت به موقع عوارض، در آبادانی و عمران شهر خود سهیم بوده و مدیریت شهری را نیز در رسیدن به این امر یاری رسان بوده اند.

 وی با یادآوری اینکه پرداخت به موقع عوارض کمک بزرگی به گسترش و توسعه منابع درآمدی برای شهر در راستای ارائه خدمات مطلوب تر خواهد داشت، عنوان کرد: نقش و سهم شهروندان در مشارکتهای شهری بسیار مهم و اثرگذار است.

کوزه گر گفت: مدیریت شهری با دریافت عوارض، پروژه های مختلف شهر را به نتیجه می رساند بنابراین تحقق برنامه ها و اهداف شهرداری نیازمند پرداخت به‌موقع عوارض است.

وی گفت: با مصوبه شورای اسلامی شهر رامسر جوایز ارزنده ای به خوش حسابان نوسازی شهرداری رامسر اهدا خواهد شد.

در خاتمه یک دستگاه خودروی تیبا و ده سکه تمام، نیم و ربع به خوش حسابان اهدا گردید.

 

 

 

 

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.