آدینه، 04 اسفند 96 ساعت 03:52 ق.ظ / Fri, 2018 February 23
به افق ساری
اذان صبح: 05:12
طلوع خورشید: 06:37
اذان ظهر: 12:11
غروب خورشید: 17:46
اذان مغرب: 18:05

- شهرداری‌ها - اولین همایش زنان روستایی با محوریت تولید و اشتغال در نکا

تبلیغات

اولین همایش زنان روستایی با محوریت تولید و اشتغال در نکا

تاریخ 27 مهر 1396 ساعت 06:54:07
منبع: روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا
کد خبر: 031642
فرماندار نکا: دشمن امروز اقتصاد ایران را نشان گرفته است و بانوان همچنان که در دوران دفاع مقدس با حمایت های خود نقش آفرینی کردند امروز هم نیاز است در جبهه تولید بیش از پیش گام بردارند.
اولین همایش زنان روستایی با محوریت تولید و اشتغال در نکا

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا، اولین همایش زنان روستایی با محوریت تولید و اشتغال، با حضور فرماندار نکا، مدیرکل امور بانوان استانداری مازندران و تنی چند از مدیران شهرستانی، در روستای پوروا ، در بخش هزارجریب برگزار شد.

فرماندار نکا در این همایش با تأکید بر لزوم حمایت از اشتغال بانوان گفت: بانوان با راه اندازی مشاغل خرد می توانند در رونق اقتصادی نقش اصلی داشته باشند.

نماینده عالی دولت در این شهرستان گفت: بانوان شهرستان نکا در بخش عمده ای از اشتغال شهرستان از جمله دامداری، کشاورزی و صنایع دستی حضور مؤثر دارند.

این مسول ادامه داد: دشمن امروز اقتصاد ایران را نشان گرفته است و بانوان همچنان که در دوران دفاع مقدس با حمایت های خود نقش آفرینی کردند امروز هم نیاز است در جبهه تولید بیش از پیش گام بردارند.

احمدی با اشاره به قابلیت‌های غنی در شهرستان در حوزه‌های مختلف صنعت و معدن، کشاورزی و دامپروری و میراث فرهنگی و گردشگری عنوان داشت: نکا، شهرستان پُر نعمتی است که در حوزه‌های مختلف پتانسیل‌های ارزشمندی دارد.

فرماندار نکا با تاکید بر اینکه در حوزه‌ی کار اقتصادی و کارآفرینی فضای مناسبی در شهرستان وجود دارد، تصریح کرد: در حوزه‌ی اشتغال و کارآفرینی با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید تغییرات مثبتی اتفاق افتاده است.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.