دو شنبه، 03 اردیبهشت 97 ساعت 02:17 ب.ظ / Mon, 2018 April 23
به افق ساری
اذان صبح: 03:42
طلوع خورشید: 05:14
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:39
اذان مغرب: 18:58

- شهرداری‌ها - اولین جلسه محمدرضا مهدوی شهردار دابودشت با اعضا شورای اسلامی شهر و کارکنان شهرداری

تبلیغات

اولین جلسه محمدرضا مهدوی شهردار دابودشت با اعضا شورای اسلامی شهر و کارکنان شهرداری

تاریخ 14 آبان 1396 ساعت 18:36:40
منبع: روابط عمومی شهرداری دابودشت
کد خبر: 031880
محمدرضا مهدوی حکم خود را از استاندار مازندران دریافت کرد و بعد از دریافت حکم امروز در تاریخ 13/8/96 در بدو ورود به شهردای با استقبال اعضاء شورای اسلامی شهر و کارکنان شهرداری وارد شهرداری دابودشت شد و اولین جلسه خود را با کارکنان برگزار کرد . 
اولین جلسه محمدرضا مهدوی شهردار دابودشت با اعضا شورای اسلامی شهر و کارکنان شهرداری

اولین جلسه محمدرضا مهدوی شهردار دابودشت با اعضا شورای اسلامی شهر و کارکنان شهرداری

محمدرضا مهدوی حکم خود را از استاندار مازندران دریافت کرد و بعد از دریافت حکم امروز در تاریخ 13/8/96 در بدو ورود به شهردای با استقبال اعضاء شورای اسلامی شهر و کارکنان شهرداری وارد شهرداری دابودشت شد و اولین جلسه خود را با کارکنان برگزار کرد . در ابتدا جعفر منفرد عضو شورای اسلامی شهر ، ضمن خوشامدگویی و تبریک به مهدوی ، شهردار  گفت : مطمئن هستیم هر کاری که با سختی شروع شود در آن خیری عظیم است و از خداوند بزرگ می خواهیم به مجموعه عوامل شهرداری وتخصیصاً شهردار ، توانمندی عنایت نماید تا پاسخگوی نیازهای مردم باشد .

منفرد در ادامه افزود : ما معتقدیم شهرداری مانند زمین فوتبال است و همه ما بازیکنان این زمین هستیم و اگر در این زمین به همه اعتماد نشود و هر فردی بخواهد به تنهایی کار کند ، تیم به نتیجه نمی رسد . امیدواریم از این پتانسیل موجود به خوبی استفاده شود و همه ما در این چرخش زمین بازی اتحاد داشته باشیم وهمه باید قبول کنیم که در هر جمعی اگر نظم حاکم نباشد هر چه مدیر مقتدر باشد ف مدیر کارایی نخواهد داشت .شهردار نماینده شورا و در واقع نماینده مردم است و احترام همه جانبه و اجرای تصمیماتش برای همکاران مورد امتنان است . امیدواریم با وفاق و همدلی با احترام با مردم و بزرگان شهر مخصوصاٌ مسئولین دلسوز و متعهد ، شهری آباد و سرسبز داشته باشیم .

محمدرضا مهدوی شهردار دابودشت ضمن حسن توجه و اعتماد و حمایت اعضاء شورای اسلامی شهر و تقدیر و تشکر از آنان گفت : بنده هم به نوبه خود عرض سلام و ادب و احترام دارم خدمت اعضای محترم شورای اسلامی شهر دابودشت و شما همکاران عزیز و تقدیر و تشکر ویژه دارم از اعتماد دوستان شورا که بنده را لایق دانستند و سکان هدایت شهرداری را به بنده سپردند و حمایت و صبر و حوصله دوستان در تأئید حکم بنده نیز کمال تشکر را دارم .

مهدوی در ادامه گفت : همه مردم منتظرند تا با آغاز به کار شورای پنجم و شهردار جدید اتفاقات خوبی را در شهر شاهد باشیم و نباید امید مردم را به یأس تبدیل کنیم .

شهردار جدید دابودشت افزود : توسعه همه جانبه شهر دابودشت نیازمند مشارکت همه شهروندان و همراهی پرسنل شهرداری و حمایت همه جانبه اعضای محترم شورای اسلامی شهر می باشد .

درخصوص مهمترین اولویت شهرداری گفت : مهمترین اولویت شهرداری جلب رضایت و اعتماد شهروندان و ارائه خدمات مطلوب به مردم می باشد .

محمدرضا مهدوی شهردار دابودشت ضمن رعایت نظم اداری توسط کارکنان افزود : از شما کارکنان شهرداری می خواهم که صرفه جویی مالی در امور جاری شهرداری ، احترام به اعضاء شورای اسلامی شهر ، برخورد مناسب و تکریم از ارباب رجوع و انجام امورات ارباب رجوع در اسرع وقت ، نظارت مسئولین واحدها به عملکرد نیروهای زیردست خود را بدرستی انجام دهید .

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.