یک شنبه، 27 اسفند 96 ساعت 01:18 ب.ظ / Sun, 2018 March 18
به افق ساری
اذان صبح: 04:40
طلوع خورشید: 06:05
اذان ظهر: 12:06
غروب خورشید: 18:07
اذان مغرب: 18:26

- سازمان‌ها - پیروزی انقلاب اسلامی ایران شروع عصر تازه ای در تاریخ ایران به شمار می رود

تبلیغات

پیروزی انقلاب اسلامی ایران شروع عصر تازه ای در تاریخ ایران به شمار می رود

تاریخ 19 بهمن 1393 ساعت 09:14:20
کد خبر: 010364
 حجت الاسلام علی نوری، رییس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان مازندران  دربیانیه ای بر حضور با شکوه مردم در جشن های پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و راهپیمایی یوم الله 22 بهمن تاکید کرد.
پیروزی انقلاب اسلامی ایران شروع عصر تازه ای در تاریخ ایران به شمار می رود

پیروزی انقلاب اسلامی ایران شروع عصر تازه ای در تاریخ ایران به شمار می رود.کشوری که چندین هزار سال تحت سلطه ی شاهان و استعمارگران قرار داشت از بند زنجیر اسارت رها شده و سرنوشت آن را مردم مسلمان و انقلابی رقم زدند.

در یک کلام، ظهور انقلاب اسلامی ایران حاصل زحمتهای اولیای دین برای اجرای قوانین اسلام و برپایی حکومت عدل الهی بود. در قرن ما پیروزى انقلاب اسلامى در ایران حادثه مهم و حیرت انگیزى بـراى جـهان بود کـه مـى توانست در رابـطه با مسأل سیاسى جهان و منطقه ایفاگر نقش تعیین کننده و تحولات غیر قابل پیش  بینى باشد.

ایـن حادثه بزرگ قرن از یکسو معادلات سیاسى استکبار را در ادامه سـیاست سلطه وتقسیم استعمارى جهان بهم زد و از سوى دیگر یکى از اسـتـوارترین رژیـمهاى وابـسته را کـه از حـمایت قـدرتهاى بـزرگ برخوردار بود ریشه کن نمود و در کشورى چون ایران با اهمیتى که از نـظـر اسـتراتژیکى و اقـتصادى بـراى قـدرتهاى بـزرگ جـهان دارد تحولى سیاسى - مردمى و عظیم بوجود آورد.

حضور میلیونی مردم مشتاق در فرودگاه و خیابان های اصلی بی سابقه ترین استقبال تاریخ کشور را رقم زد.در حالی که هوا زمستانی و سرد بود، مردم از شب قبل برای استقبال ازبنیان گذار انقلاب به فرودگاه مهرآباد آماده بودند.

سرانجام در روز 12 بهمن ماه سال 1357،در ساعت 9:27 دقیقه صبح،زعیم عالیقدر جهان  سید روح الله الموسوی الخمینی وارد ایران شد، این تاریخ و ساعتی است که هر ساله توسط مردم و مسئولان وقت جشن گرفته می شود.

اینک ، در جشن سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی یکی از حساس ترین دوره های زندگی سیاسی خود را سپری می کنیم و تجربه های گذشته ما می تواند چراغ راه آینده مان باشد . تفاوت عمده این دوره از زمان با دوره های پیشین با توجه به هجمه های فرهنگی ، سیاسی ، اقتصادی و اعتقادی دشمنان علیه انقلاب اسلامی ایران در این است که مردم ما آموخته اند چگونه از استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی خود نگاهبانی کنند و با آگاهی و قدرت و شناخت دسیسه های دشمنان و معاندان اسلام و انقلاب ، درعرصه جنگ نرم بر دشمن ظفر یابند. بی شک انقلاب اسلامی و آرمانخواهی های ملت ما دستاوردهایی داشته که باید با تمسک به شیوه و سیره حضرت محمد مصطفی(ص) و تحت فرماندهی ولی فقیه زمان حضرت امام خامنه ای(مدظله) با تمام وجود از آن مراقبت کنیم و پاسدار واقعی این حریم مقدس باشیم.

روز بیست و دوم بهمن ماه در صف های به هم تنیده و با مشت هایی گره کرده به دشمنان ثابت خواهیم کرد که وحدت و عزت و معرفت مردم آزاده ایران اسلامی نمونه و همتا ندارد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.