شنبه، 01 اردیبهشت 97 ساعت 08:37 ق.ظ / Sat, 2018 April 21
به افق ساری
اذان صبح: 03:45
طلوع خورشید: 05:17
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:37
اذان مغرب: 18:56

- سازمان‌ها - صادرات بیش از 36 هزار تن انواع محصولات کشاورزی مازندران به خارج از کشور

تبلیغات
به ارزش بالغ بر 51 میلیون و 541 هزار دلار:

صادرات بیش از 36 هزار تن انواع محصولات کشاورزی مازندران به خارج از کشور

تاریخ 29 تیر 1393 ساعت 17:01:52
منبع: روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی مازندران
کد خبر: 001190
رییس سازمان جهاد کشاورزی مازندران از صادرات بیش از 36 هزار و810 تن انواع محصولات کشاورزی از استان مازندران به خارج از کشور در سه ماهه نخست سالجاری خبر داد.
صادرات بیش از 36 هزار تن انواع محصولات کشاورزی مازندران به خارج از کشور

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی مازندران، مهندس دلاور حیدر پور طی گفتگویی با اعلام مطلب فوق افزود: در راستای صادرات محصولات غیر نفتی به خارج از کشور، در سه ماهه اول سالجاری بیش از 36 هزار و 810 تن انواع محصولات کشاورزی به ارزش بالغ بر 51 میلیون و 541 هزار دلار از گمرکات استان مازندران به خارج از کشور صادر گردید که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل از لحاظ وزنی هشت و نیم درصد و از لحاظ ارزشی سه درصد افزایش داشته است.

او با اشاره به اینکه این محصولات کشاورزی شامل کیوی، سیب درختی، گل و گیاه و فرآورده های لبنی بوده است، عراق، ترکمنستان، روسیه، جمهوری آذربایجان، ازبکستان و تاجیکستان را از کشورهای هدف صادرات محصولات کشاورزی استان مازندران در مدت زمان فوق اعلام داشت.

رییس سازمان جهاد کشاورزی مازندران در پایان تنوع و کیفیت بسته بندی مناسب محصولات کشاورزی، افزایش سطح مهارت و تخصص صادر کنندگان محصولات کشاورزی، افزایش توان بازاریابی صادرکنندگان محصولات کشاورزی، بالا بودن کیفیت محصولات کشاورزی، ثبات ارزش ارز، حضور در نمایشگاه های کشورهای هدف جهت معرفی توانمندی های صادراتی و ... را از دلایل مهم رشد صادرات محصولات کشاورزی استان مازندران به خارج از کشور در سه ماهه نخست سالجاری برشمرد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.