یک شنبه، 29 بهمن 96 ساعت 10:03 ق.ظ / Sun, 2018 February 18
به افق ساری
اذان صبح: 05:18
طلوع خورشید: 06:43
اذان ظهر: 12:12
غروب خورشید: 17:41
اذان مغرب: 18:00

- سازمان‌ها - سامانه پایش، نظارت و برنامه ریزی از ابتکارات و حسن مدیریت سازمان آموزش فنی و حرفه ای است

تبلیغات
معاونت آموزشی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران در جلسه تببین سامانه پایش

سامانه پایش، نظارت و برنامه ریزی از ابتکارات و حسن مدیریت سازمان آموزش فنی و حرفه ای است

تاریخ 26 آذر 1394 ساعت 14:35:59
منبع: اداره کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران
کد خبر: 020947
سامانه پایش، نظارت و برنامه ریزی از ابتکارات و حسن مدیریت سازمان آموزش فنی و حرفه ای است
سامانه پایش، نظارت و برنامه ریزی از ابتکارات و حسن مدیریت سازمان آموزش فنی و حرفه ای است

مهندس زمانی، معاونت آموزشی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران با بیان این مطلب به اهمیت این سامانه اشاره کرد و گفت: در جلسه ی مدیران کل آموزش فنی و حرفه ای استان ها که با حضور دکتر پرند و در خصوص تبیین سامانه پایش، نظارت و برنامه ریزی برگزار گردید این سامانه از سوی دکتر پرند بسیار مهم قلمداد شد و مدیران مناطق موظف به رعایت و توجه به این سامانه شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران دومین جلسه تبیین سامانه پایش با حضور معاونت آموزشی و مسئولین ستادی و کارشناسان واحد های مختلف این اداره کل در سالن اجتماعات برگزار گردید.

زمانی ضمن خوشامدگویی و تشکر از همکارانی که با درک اهمیت موضوع، در این جلسه حضور یافتند به دیدگاه دکتر گرزین مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران اشاره کرد و گفت: طبق نظر ایشان استان مازندران باید همانند سایر استان ها ارتباط مناسبی را با این سامانه برقرار کند و به دلیل اهمیت موضوع از جانب ریاست سازمان همکاران ما می بایست به این سامانه حداکثر توجه را نمایند.

وی فعالیت در این سامانه را ملزم به داشتن اطلاعات کافی از سیاست ها و راهبردهای سند راهبردی سازمان آموزش فنی و حرفه ای دانست و گفت: واحد ها و حوزه های مختلف اداره کل باید بصورت ماهانه برنامه های خود را پس از تعیین اعتبارات مناسب و کسب تاییدیه از واحد مالی اداره کل وارد سامانه نمایند.

معاونت آموزشی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران ادامه داد: این برنامه ها پس از تایید مدیر کل و ستاد سازمان به مرحله اجرایی می رسد  و واحد مورد نظر باید به آن عمل نماید.

وی تصریح کرد: عملکرد واحد ها باید تماما بر اساس برنامه های تایید شده در این سامانه باشد و ارزشیابی هر واحد نیز بر اساس اطلاعات موجود در سامانه است.

مهندس زمانی به زاویه دیگری از اهمیت موضوع اشاره کرد و گفت: از آنجایکه عملکرد واحد ها پس از تایید مدیر کل به صورت آنلاین  به نظارت ریاست سازمان می رسد، مقتضی است همکاران تمام تلاش خود را در ارائه برنامه منسجم و عمل به آن را داشته باشند.

در پایان اله بخش کاوکویی به آموزش کار با سامانه پرداخت و حاضرین در جلسه به روند ثبت برنامه و گزارش عملکرد آشنا شدند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.