سه شنبه، 04 اردیبهشت 97 ساعت 03:38 ق.ظ / Tue, 2018 April 24
به افق ساری
اذان صبح: 03:41
طلوع خورشید: 05:13
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:40
اذان مغرب: 18:59

- سازمان‌ها - تاکید بر بهره گیری از فرصت بندگی و خدمت به بندگان خدا در زمان مسؤولیت

تبلیغات
حضرت آیت اله عالمی، نماینده مقام معظم رهبری در وزارت جهاد کشاورزی:

تاکید بر بهره گیری از فرصت بندگی و خدمت به بندگان خدا در زمان مسؤولیت

تاریخ 23 مرداد 1393 ساعت 10:29:24
منبع: روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی مازندران
کد خبر: 002095
نماینده مقام معظم رهبری در وزارت جهاد کشاورزی در جلسه دیدار با مدیران، مسؤولین و کارشناسان سازمان جهاد کشاورزی مازندران، ادارات کل و شرکت های وابسته و پیوسته در استان، مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان ها و ... که در سالن اجتماعات سازمان جهاد کشاورزی مازندران برگزار گردید، بر بهره گیری از فرصت بندگی و خدمت به بندگان خدا در زمان مسؤولیت تاکید کرد.
تاکید بر بهره گیری از فرصت بندگی و خدمت به بندگان خدا در زمان مسؤولیت

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی مازندران، حضرت آیت اله عالمی در این دیدار طی سخنانی با اشاره به مطلب فوق افزود: از آنجایی که مسؤولین و دست اندرکاران و کارکنان جهاد کشاورزی در ارتباط با مردم و کشاورزان و بهره برداران می باشند بایستی از فرصت بندگی و خدمت به مردم به نحو احسن بهره گیری نمایند.

ایشان با اشاره به دستورات حضرت علی (ع) به مسؤولین و دست اندرکاران دستگاه حکومت اسلامی در برخورد با مردم، به سر لوحه قرار دادن این دستورات و رهنمود ها و آموزه های دینی در انجام امور و کارها و برخورد مناسب با مردم تاکید کرد و خاطر نشان ساخت: مسؤولین و دست اندرکاران نظام اسلامی نبایستی در برخورد با مردم متکبرانه رفتار کرده بلکه برای آنان بال و پر گشوده و احساس صمیمیت و برادری کنند.

حضرت آیت اله عالمی گشاده رو بودن با مردم، مواسات و حسن برخورد با مردم و همه را یکسان دیدن و ... را از دستورات و رهنمود های آن حضرت به کارگزاران و مسؤولین نظام اسلامی عنوان داشت و افزود: عملکرد مسؤولین در حکومت دینی در برخورد با مردم مورد بازخواست خداوند قرار می گیرد.

نماینده مقام معظم رهبری در وزارت جهاد کشاورزی بزرگترین اجر و پاداش را از آن کسانی دانست که در مقام مسؤولیت با مردم درست رفتار نمایند.

ایشان با بیان اینکه پیامبر گرامی اسلام (ص) مدارا کردن با مردم را مانند رسالت پیامبری بسیار سنگین می دانستند، تاکید نمود، دست اندرکاران و مسؤولین بخش کشاورزی بایستی طوری عمل کنند که از راه مدیریت آنان بر تولیدات کشاورزی، سفره های مردم بیشترین نعمت را داشته و سالم ترین غذاها سر سفره شان باشد.

ایشان در پایان اظهار امیدواری نمودند با کار و تلاش جهادی و توسعه بخش کشاورزی، مردم از آثار و برکات آن بهره مند گردند.

همچنین حجت الاسلام سید مجتبی موسوی مسؤول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی مازندران طی سخنانی با اشاره به اینکه امسال از سوی مقام معظم رهبری به سال "اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی " نامگذاری گردیده، جهاد کشاورزی مازندران را از دستگاه های اجرایی نمونه ای عنوان داشت که مدیریت و فرهنگ جهادی در آن با تلاش و همت دست اندرکاران و کارکنان جهادگر تجلی یافته، بطوریکه در طی سه تا چهار سال گذشته علیرغم اینکه بیش از یک هزار از نفر از همکاران این سازمان به افتخار بازنشستگی نائل گردیدند اما با فرهنگ و مدیریت جهادی این خلا و هم پوشانی صورت گرفت.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.