یک شنبه، 27 اسفند 96 ساعت 01:10 ب.ظ / Sun, 2018 March 18
به افق ساری
اذان صبح: 04:40
طلوع خورشید: 06:05
اذان ظهر: 12:06
غروب خورشید: 18:07
اذان مغرب: 18:26

- سازمان‌ها - جوانان باید در کنار مدارک دانشگاهی به مهارت‌‌آموزی به صورت ویژه توجه کنند

تبلیغات
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران در همایش کارآفرینی در نکا

جوانان باید در کنار مدارک دانشگاهی به مهارت‌‌آموزی به صورت ویژه توجه کنند

تاریخ 10 خرداد 1395 ساعت 13:18:02
منبع: اداره کل آموزش فنی وحرفه ای مازندران
کد خبر: 024528
 اولین همایش کارآفرینان  و مشاغل و بنگا های اقتصادی خرد با همکاری اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی  شهرستان نکا در محل سالن اجتماعات مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهید رجایی نکا برگزار شد .
جوانان باید در کنار مدارک دانشگاهی به مهارت‌‌آموزی به صورت ویژه توجه کنند

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای مازندران این همایش به منظور هم افزایی وتعامل بیشتر کارآفرینان و صاحبان مشاغل خرد با مدیران ارشد استانی و روسای بانک ها  برگزار گردید.

رضا گرزین، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران در  این همایش اظهار داشت: اکنون در دنیا، بسترهای لازم جهت ایجاد  کسب و کار تغییر کرده است و خانواده‌ها نیز باید مسیر ترقی و رشد فرزندان خود را در مهارت‌آموزی دنبال کننند. وی ادامه داد: مدارک دانشگاهی ضمانتی برای اشتغال جوانان نیست و باید در کنار مدارک دانشگاهی به مهارت‌‌آموزی به صورت ویژه توجه شود.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران تصریح کرد: تکامل انسان در گرو کار و دانش، فعالیت و مهارت و تغییر و تحول است و خداوند به ما عقل داد تا به‌واسطه عقل و شعور خود به تحقیق پرداخته و با مطالعه و پژوهش، رفاه را برای خود و خانواده به ارمغان آوریم.

شایان ذکر است این همایش با حضور فرماندار  شهرستان ، مدیران کل فنی حرفه ای، تعاون کار و امور اجتماعی، بهزیستی ،کمیته امداد،صندوق کارآفرین امید، بانک توسعه و تعاون، تامین اجتماعی،بانک قرالحسنه مهر ایران استان مازندران و دکترشاعری نماینده  محترم مردم  شهرستانهای نکا بهشهر گلوگاه در مجلس شورای اسلامی در سالن همایش اداره فنی حرفه ای شهرستان نکا برگزارشد.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.