شنبه، 01 اردیبهشت 97 ساعت 08:29 ق.ظ / Sat, 2018 April 21
به افق ساری
اذان صبح: 03:45
طلوع خورشید: 05:17
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:37
اذان مغرب: 18:56

- سازمان‌ها - برای نخستین بار در شمال کشور اجرای طرح کمیته استقبال از بیمار در بیمارستان آیت ا... روحانی(ره)بابل

تبلیغات
روابط عمومی بیمارستان آیت ا... روحانی(ره) بابل خبر داد

برای نخستین بار در شمال کشور اجرای طرح کمیته استقبال از بیمار در بیمارستان آیت ا... روحانی(ره)بابل

تاریخ 08 شهریور 1395 ساعت 10:13:06
منبع: روابط عمومی بیمارستان آیت ا... روحانی(ره) بابل
کد خبر: 026050
به گزارش روابط عمومی بیمارستان آیت ا... روحانی(ره)بابل ، آقای محسن قائمی مدیر این مرکز گفت: برای نخستین بار در شمال کشور از اول مهر ماه طرح کمیته استقبال از بیمار در بیمارستان آیت‌الله روحانی(ره) بابل اجرا می‌شود.
برای نخستین بار در شمال کشور  اجرای طرح کمیته  استقبال از بیمار در بیمارستان آیت ا... روحانی(ره)بابل

به گزارش روابط عمومی بیمارستان آیت ا... روحانی(ره)بابل ، آقای محسن قائمی مدیر این مرکز گفت: برای نخستین بار در شمال کشور از اول مهر ماه طرح کمیته استقبال از بیمار در بیمارستان آیت‌الله روحانی(ره) بابل اجرا می‌شود.

وی گفت در این طرح : کمیته ای متشکل از افراد با تجربه  بصورت روزانه در بالین بیمار تازه پذیرش شده حاضر می شوند و به  سوالات بیمار و همراه بیمار پاسخ خواهند داد و آنها را با خدمات و مقررات این مرکز آشنا می کنند.

مدیر بزرگترین بیمارستان شمال کشور گفت : این طرح برای اولین بار در شمال کشور در این مرکز اجرایی می شود که این خدمت در راستای تکریم ارباب و رجوع به همشهریان و هم استانی های عزیز می باشد.

وی از افزایش مراجعه کنندگان با اجرای طرح تحول سلامت خبر داد و افزود هدف وزارت بهداشت ارائه خدمات مطلوب مراکز دولتی ، کاهش پرداختی بیماران است که  دست‌یابی به این مهم مستلزم تلاش و سخت‌کوشی است. 

مدیر بیمارستان آیت ا... روحانی (ره) بابل افزود : قبل از اجرای طرح تحول سلامت بیماران برای تامین نیازهای درمانی و دارویی خود به خارج از بیمارستان ارجاع می شدند که با اجرای این طرح تقریبا تمامی نیازهای دارویی و تجهیزات پزشکی بیماران درداخل بیمارستان مرتفع می شود .

 وی گفت: افزایش کمیت و کیفیت خدمات به بیماران با افزایش تخت از 372 به 511 تخت , خرید تجهیزات جدید و به روز جهت بخشهای مختلف , افزایش تعداد اعضاء هیات علمی تمام وقت جغرافیایی ، جهت دستیابی به اهداف وزارت بهداشت که همان عدالت در مبحث درمان می باشد از تلاشهای بی وقفه این مرکز بوده است. 

مدیر بیمارستان آیت الله روحانی(ره) بابل با اشاره به اینکه رفاه حال بیماران و همراهان از دغدغه های مهم مرکز است، گفت: با توجه به حجم مراجعات زیاد به این مرکز تردد همراهان بیمار فقط با داشتن کارت همراه که هنگام پذیرش صادر می‌شود امکان‌پذیر است و در غیر از ساعات ملاقات هر بیمار فقط یک همراه خواهد داشت.

 وی در پایان گفت: امیدواریم با اتکاء قدرت لایزال الهی و همدلی کارکنان بخشهای مختلف بتوانیم رضایت مندی بیماران را از هر لحاظ کسب کنیم.  

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.