شنبه، 01 اردیبهشت 97 ساعت 08:37 ق.ظ / Sat, 2018 April 21
به افق ساری
اذان صبح: 03:45
طلوع خورشید: 05:17
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:37
اذان مغرب: 18:56

- سازمان‌ها - آموزش های فنی و حرفه ای می تواند سنگ بنای اشتغال را برای جویندگان کار در استان ایجاد کند

تبلیغات
رضا گرزین ، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران عنوان کرد:

آموزش های فنی و حرفه ای می تواند سنگ بنای اشتغال را برای جویندگان کار در استان ایجاد کند

تاریخ 26 مهر 1395 ساعت 10:54:05
منبع: اداره کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران
کد خبر: 026865
هفتمین جلسه شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مازندران با حضور کلیه اعضای این شورا در مرکز آموزش فنی و حرفه ای 22 بهمن ساری برگزار شد.
آموزش های فنی و حرفه ای می تواند سنگ بنای اشتغال را برای جویندگان کار در استان ایجاد کند

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران هفتمین جلسه شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مازندران با حضور کامران اصغری، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، رضا گرزین، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران، علی حسینی مدیریت امور شعب بانک صادرات مازندران و سایر اعضای شورا در مرکز آموزش فنی و حرفه ای 22 بهمن ساری برگزار شد.

اصغری در این نشست ضمن قدردانی از مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران به لحاظ میزبانی شایسته این جلسه به موضوع مهم سرشماری اشاره کرد و اظهار داشت: از برنامه های مهم دولت که اکنون در حال اجراست سرشماری نفوس است و با توجه به دغدغه های دکتر فلاح استاندار مازندارن دستگاه های وابسته به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جهت هرچه بهتر شدن این سرشماری مساعدت نمایند.

وی از جمله موضوعات مهم استان را بسته طرح رونق تولید در استان دانست و گزارشی پیرامون فعالیت های لازم در جهت دریافت اعتبار 1میلیارد و 470 میلیون تومانی استان مازندران ارائه داد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مازندران با اشاره به گزارش عملکرد مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران، این فعالیت ها را بسیار ارزشمند دانست و افزود: با توجه به موضوع مهم بیکاری و دغدغه های استاندار محترم در این زمینه خروجی های همه این جلسات،  مساله اشتغال و رونق  آن در استان است و آموزش های فنی و حرفه ای در زمینه بهبود وضعیت اشتغال نقش به سزایی را ایفا می کند.

شایان ذکر است در ابتدای این نشست رضا گرزین مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران ضمن خیر مقدم به حاضرین در جلسه گزارش عملکردی از فعالیت های اداره کل در سال 94 و شش ماه نخست سال 95 ارائه  و برنامه های این اداره کل به ویژه در حوزه اقتصاد مقاومتی را تشریح کرد.

وی در این گزارش به فعالیت های گسترده اداره کل در بخش تربیت نیروی کار ماهر و ارتقا شغلی شاغلین اشاره کرد و افزود: با ارایه آموزش های مهارتی توسط این اداره کل در دولت تدبیر و امید در سطح استان  بیش از 13 هزار نفر از مهارت آموختگان در قالب کارآفرین، خود اشتغال یافته و  نیروی کار جذب بازار کار شدند.

رضا گرزین با توجه به نقش آموزش های فنی و حرفه ای به عنوان پل ارتباطی دنیای کار و دانش تصریح کرد: اداره کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران به عنوان متولی اصلی آموزش های مهارتی می تواند سنگ بنای اشتغال را برای جویندگان کار در استان ایجاد کند و آمادگی کامل دارد تا با همکاری سایر دستگاه های اجرایی استان و موسسات آموزشی به ویژه دانشگاه ها سطح استان نسبت به تحقق این مهم عمل کند.

همچنین در پایان این نشست اعضای شورا با حضور در سقانفار، مراز شهدای گمنام در مرکز آموزش فنی و حرفه ای 22 بهمن ساری و قرائت فاحته یاد آنان را زنده نگه داشته و سپس از کارگاه طرح 18 ماهه این مرکز بازدید کردند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.