یک شنبه، 29 بهمن 96 ساعت 09:59 ق.ظ / Sun, 2018 February 18
به افق ساری
اذان صبح: 05:18
طلوع خورشید: 06:43
اذان ظهر: 12:12
غروب خورشید: 17:41
اذان مغرب: 18:00

- سازمان‌ها - بررسی پرونده 55 واحد تولیدی متقاضی تسهیلات بسته رونق تولید در یک روز کاری

تبلیغات

بررسی پرونده 55 واحد تولیدی متقاضی تسهیلات بسته رونق تولید در یک روز کاری

تاریخ 29 دی 1395 ساعت 11:41:03
منبع: روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران
کد خبر: 028236
طی جلسه ای که با حضور خیریانپور معاون هماهنگی و امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری مازندران، مدیران و معاونین بانک های ملت ، تجارت، سپه ، صنعت و معدن، کشاورزی ، رفاه ، توسعه تعاون در محل سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران برگزار شد، پرونده 55 واحد تولیدی متقاضی تسهیلات بسته رونق تولید مورد بررسی قرار گرفت.
بررسی پرونده 55 واحد تولیدی متقاضی تسهیلات بسته رونق تولید در یک روز کاری

طی جلسه ای که با حضور خیریانپور معاون هماهنگی و امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری مازندران، مدیران و معاونین بانک های ملت ، تجارت، سپه ، صنعت و معدن، کشاورزی ، رفاه ، توسعه تعاون در محل سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران برگزار شد، پرونده 55 واحد تولیدی متقاضی تسهیلات بسته رونق تولید در این جلسه که از ساعت 8 صبح تا 6 بعد از ظهر ادامه یافت مورد بررسی قرار گرفت.

 دکتر محمد پور عمران  رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با اعلام این مطلب افزود: در راستای اهتمام و توجه ویژه دولت تدبیر و امید به حمایت از اقتصاد و ایجاد اشتغال پایدار و رفع مشکلات واحد های تولیدی و حسب تاکیدات استاندار مازندران روز گذشته این جلسه در محل سازمان صنعت، معدن و تجارت استان برگزار شد.

وی در ادامه گفت: این تعداد واحد تولیدی و صنعتی قبلاً در سامانه بهین یاب و در قالب بسته رونق تولید ثبت نام کرده و پرونده های آنها در بانک ها بررسی و مورد تائید قرار گرفته اما پرداخت انجام نشده بود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران تصریح کرد: جهت بررسی و انجام تصمیمات لازم و تسریع و تسهیل در پرداخت دستور کار برگزاری این جلسه با محوریت و ریاست معاون استاندار مازندران  بصورت زمان بندی شده با مدیران و دست اندرکاران بانک های های مذکور و مدیران این شرکت ها در محل سازمان صنعت، معدن و تجارت انجام گردید.

وی تاکید کرد: بر اساس آنچه که در این جلسه مطرح شد هیچگونه محدودیتی در قالب کمبود منابع در قالب بسته رونق تولید که بعضاً  از سوی بانکها اعلام می شود وجود نداشته و حسب تاکید معاون اول محترم ریاست جمهوری و بخشنامه های ابلاغی بانک مرکزی، این پرداخت ها باید صورت گیرد.

دکتر محمد پور در پایان یادآور شد نظارت مستمر بر اجرای اهداف تسهیلات بسته تولید رونق از سوی این سازمان و دیگر دستگاه های اجرایی مربوطه انجام خواهد شد . 

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.