شنبه، 01 اردیبهشت 97 ساعت 08:27 ق.ظ / Sat, 2018 April 21
به افق ساری
اذان صبح: 03:45
طلوع خورشید: 05:17
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:37
اذان مغرب: 18:56

- سازمان‌ها - برای اولین بار در کشور کارگاه طراحی"زایمان پوستر" در بیمارستان روحانی بابل برگزار شد

تبلیغات
روابط عمومی بیمارستان آیت ا... روحانی(ره) بابل خبر داد

برای اولین بار در کشور کارگاه طراحی"زایمان پوستر" در بیمارستان روحانی بابل برگزار شد

تاریخ 02 خرداد 1396 ساعت 10:26:25
منبع: روابط عمومی بیمارستان آیت ا... روحانی(ره) بابل
کد خبر: 029800
دکتر محمود صادقی رئیس بیمارستان آیت ا... روحانی(ره) بابل، از برگزاری کارگاه طراحی"زایمان پوستر" برای اولین بار در کشور خبر داد.
برای اولین بار در کشور کارگاه طراحی

 

به گزارش روابط عمومی بیمارستان آیت ا... روحانی(ره) بابل ، دکتر محمود صادقی رئیس این مرکز ، از برگزاری کارگاه طراحی"زایمان پوستر" برای اولین بار در کشور خبر داد.
دکتر محمد صادقی گفت: بسته ترویج زایمان طبیعی، از مهمترین بسته‌های حمایتی طرح تحول نظام سلامت است که به ارتقای شاخص‌های سلامت مادران و نوزادان کمک می‌کند. که در راستای افزایش رضایت‌مندی مردم در بهره‌مندی از خدمات بهداشتی و درمانی با استفاده از بودجه دولتی و با هدف بهبود کیفیت خدمات در حال اجراست.

این مسئول ادامه داد: باید جهت کاهش آمار سزارین و افزایش زایمان طبیعی در طبقات مختلف جامعه به فرهنگ سازی و مشاوره های درست پرداخت تا خانم های عزیز از مزایا و محسنات زایمان طبیعی بیشتر اطلاع پیدا کنند.

وی گفت: کارگاه طراحی"زایمان پوستر" برای اولین بار در کشور با حضور طراحان و گرافیست های برتر استان مازندران در بیمارستان روحانی برگزار شد که به عنوان طرحی نو در راستای ترویج زایمان طبیعی بود.
دکتر صادقی ادامه داد: این کارگاه عملی با حضور 27 دانشجو و طاراحان برتر دانشگاه های الزهرا(س) و امام صادق(ع) بابل و قدسیه ساری بمدت 2 روز در روزهای 30 و 31 اردیبهشت 96 برگزار شد .
این مسئول اضافه کرد: آثار برتر ضمن حضور در نمایشگاه، داوری و تقدیر خواهند شد.

رئیس بیمارستان آیت‌الله روحانی(ره) بابل ادامه داد: تجهیز و بهینه سازی کلاس آمادگی زایمان طبیعی، نصب بنرهای مختلف در سطح شهرهای بابل، بابلسر و کیاکلا، چاپ و توزیع تعداد 15 هزار بسته فلش کارت در مصلی نماز جمعه شهرهای بابل، ساری، قائمشهر، آمل، بابلسر، امیرکلا و مرزیکلا ،همچنین در هیئت‌های مذهبی و ادارات شهرستان ، برپایی غرفه های ترویج زایمان در سطح شهر بابل، ساخت و پخش کلیپ های ویدئویی در تلویزیون های شهری و... از جمله فعالیت‌های انجام شده راستای ترویج زایمان طبیعی این مرکز بوده است تا بتوانیم گامی مهم در راه ترغیب بانوان باردار به انجام زایمان طبیعی برداریم .
وی گفت : مادران باردار چنانچه ذهن خود را بر روی فواید زایمان طبیعی متمرکز نمایند و بر فواید آن آگاهی کامل داشته باشند ، می توانند با اعتماد به نفس زایمان طبیعی ایمن و موفقی را با خاطره ای خوش به پایان برسانند.

دکتر صادقی بیان داشت : به زایمان طبیعی فکر کنید و  تمام هم و غم خود را برای سالم پشت سرگذاشتن دوران بارداری خود بگذارید، باشد که در این پدیده ی خلقت که شروعی به وسعت کهکشان و به زیبایی رنگین کمان می باشد موفق باشید.

 

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.