یک شنبه، 27 اسفند 96 ساعت 01:14 ب.ظ / Sun, 2018 March 18
به افق ساری
اذان صبح: 04:40
طلوع خورشید: 06:05
اذان ظهر: 12:06
غروب خورشید: 18:07
اذان مغرب: 18:26

- سازمان‌ها - تسهیلات صندوق تعاون نقش بسزایی در حمایت از نخبگان و کارآفرینان فنی و حرفه ای و ایجاد اشتغال پایدار و فعال دارد

تبلیغات
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران :

تسهیلات صندوق تعاون نقش بسزایی در حمایت از نخبگان و کارآفرینان فنی و حرفه ای و ایجاد اشتغال پایدار و فعال دارد

تاریخ 06 مهر 1393 ساعت 13:14:27
منبع: روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران
کد خبر: 003788
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران در دیدار با جعفر ولی زاده سرپرست مدیریت امور پایش، نظارت و پیگیری صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون:تسهیلات صندوق تعاون نقش بسزایی در حمایت از نخبگان و کارآفرینان فنی و حرفه ای و ایجاد اشتغال پایدار و فعال دارد
تسهیلات صندوق تعاون نقش بسزایی در حمایت از نخبگان و کارآفرینان فنی و حرفه ای و ایجاد اشتغال پایدار و فعال دارد

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران دیدار دو جانبه ای فی مابین رضا گرزین مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران و جعفر ولی زاده سرپرست مدیریت امور پایش، نظارت و پیگیری صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون در دفتر مدیر کل فنی و حرفه ای مازندران در روز جاری صورت گرفت.

بنا به این گزارش طرفین پیرامون مسائل مختلف این دوره به بحث و گفتگو پرداخته و  دیدگاه های خود را مطرح و شرایط همکاری را بررسی نمودند.

رضا گرزین ضمن عرض تبریک انتصاب شایسته جعفر ولی زاده به عنوان سرپرست مدیریت امور پایش، نظارت و پیگیری صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون با توجه سوابق ارزنده و درایت ایشان، نقش صندوق تعاون و تسهیلات مورد نیاز برای حمایت المپیادی ها و کارآفرینان فنی و حرفه ای را در ایجاد اشتغال پایدار و فعال مثبت ارزیابی کرد و از جعفر ولی زاده درخواست بررسی و پیگیری این مهم را داشتند.

در ادامه ولی زاده با بیان این نکته که قطعاً آموزش مهارتی سازمان فنی و حرفه ای به عنوان متولی اصلی آموزش به کارآموزان در کارآفرینی و اشتغال مولد نقش بسزایی دارد تمام تلاش خود را در حمایت از این آموزش ها و کارآموزان خواهد کرد.

لازم به ذکر است جعفر ولیزاده دارای مدرک تحصیلی فوق لیسانس کشاورزی و از کارکنان قدیمی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران می باشد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.