سه شنبه، 01 اسفند 96 ساعت 11:08 ق.ظ / Tue, 2018 February 20
به افق ساری
اذان صبح: 05:16
طلوع خورشید: 06:40
اذان ظهر: 12:11
غروب خورشید: 17:43
اذان مغرب: 18:02

- سازمان‌ها - وصول 5423 میلیارد ریال مالیات در هشت ماه نخست سال جاری

تبلیغات
مدیر کل امور مالیات استان:

وصول 5423 میلیارد ریال مالیات در هشت ماه نخست سال جاری

تاریخ 16 آذر 1393 ساعت 08:51:19
منبع: روابط عمومی امور مالیاتی استان
کد خبر: 007302
 آقای حمزه ای در حاشیه کارگاه آموزشی سیستمهای اطلاع رسانی وکاربردی جدید به معاونین و روسای ادارات تابعه اعلام نمودندکه : اداره کل مالیاتی توانسته در آبان ماه سال جاری به میزان 606 میلیارد ریال مالیات از بخشهای مختلف مالیات مستقیم و مالیات بر ارزش افزوده وصول نماید.
 وصول 5423 میلیارد ریال مالیات در هشت ماه نخست سال جاری

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور مالیاتی مازندران آقای حمزه ای در حاشیه کارگاه آموزشی سیستمهای اطلاع رسانی وکاربردی جدید به معاونین و روسای ادارات تابعه اعلام نمودندکه : اداره کل مالیاتی توانسته در آبان ماه سال جاری به میزان 606 میلیارد ریال مالیات از بخشهای مختلف مالیات مستقیم و مالیات بر ارزش افزوده وصول نماید مدیر کل امور مالیات استان با اشاره به رشد 25 درصدی نسبت به آبان ماه سال 92 جمع مالیات وصولی طی هشت ماه نخست سال جاری را مبلغ 5423 میلیارد ریال مالیات از منابع مختلف مالیاتی اعلام نمودند .

ایشان جمع وصولی مالیات از منابع مالیات های مستقیم طی هشت ماه ابتدای سال 93 را 3157 میلیارد ریال با 24/5 % رشد نسبت به مدت مشابه در سال 92 و همچنین وصول 2266 میلیارد ریال با 102 % رشد از منابع مالیات بر ارزش افزوده خبر دادند.

حمزه ای در ادامه عنوان کردند که با تلاش کارکنان امور مالیاتی و وصول مبالغ اعلام شده توانسته اند 105 درصد از بودجه مصوب استانی را طی هشت ماه اخیر تامین نمایند . مدیر کل امو ر مالیاتی با اشاره به تحقق 90 درصدی پیش بینی سازمان امور مالیاتی کشور طی هشت ماه از مودیان محترم هم استانی که با اقدام بموقع به وظائف و تکالیف قانونی خویش دولت محترم را در تامین هزینه های جاری و عمرانی یاری مینمایند تقدیر نموده و امیدوار شدند که بتوان با دوری از اقتصاد مبتنی بر پایه نفت به اقتصاد بر پایه مالیات مانند بیشتر کشورهای جهان علی الخصوص کشورهای پیشرفته متکی شد.

حمزه ای در خاتمه به مودیان محترم هم استانی یاداور شدند که با توجه به پیاده سازی طرح جامع مالیاتی در آینده نزدیک در استان مازندران نسبت به ارسال بموقع صورت معاملات فصلی و هم چنین نصب سامانه صندوق فروش توسط فروشگاه ها ومشاغل اعلام شده مرحله اول ودوم توسط سازمان امور مالیاتی کشور و تکمیل مراحل ثبت نام شماره اقتصادی جدید اداره کل امور مالیاتی استان را در شفاف سازی مبادلات اقتصادی و تشخیص مالیات یاری نمایند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.