آدینه، 31 فروردین 97 ساعت 10:31 ب.ظ / Fri, 2018 April 20
به افق ساری
اذان صبح: 03:47
طلوع خورشید: 05:18
اذان ظهر: 11:57
غروب خورشید: 18:36
اذان مغرب: 18:55

- سازمان‌ها - برگزاری نشست هم اندیشی بررسی مسائل و مشکلات شرکت دامپروری فیروزکلا کجور شهرستان نوشهر

تبلیغات
با حضور رییس سازمان جهاد کشاورزی مازندران، نماینده مردم شهرستان های چالوس و نوشهر در مجلس شورای اسلامی و ... :

برگزاری نشست هم اندیشی بررسی مسائل و مشکلات شرکت دامپروری فیروزکلا کجور شهرستان نوشهر

تاریخ 23 تیر 1393 ساعت 20:23:28
منبع: روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی مازندران
کد خبر: 000971
به منظور بررسی مسائل و مشکلات شرکت دامپروری فیروزکلای شهرستان نوشهر، نشست هم اندیشی با حضور رییس سازمان جهاد کشاورزی مازندران، نماینده مردم شهرستان های چالوس و نوشهر در مجلس شورای اسلامی، فرماندار نوشهر، بخشدار کجور، جمعی از مسؤولین شهرستانی، مدیرعامل شرکت تلیسه کجور و ... در سالن اجتماعات مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان نوشهر برگزار گردید.
برگزاری نشست هم اندیشی بررسی مسائل و مشکلات شرکت دامپروری فیروزکلا کجور شهرستان نوشهر

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی مازندران، در این نشست هم اندیشی، مهندس دلاور حیدرپور رییس سازمان جهاد کشاورزی مازندران، طی سخنانی با اشاره به پتانسیل های بالای دامپروری منطقه کجور، از در دست بررسی بودن طرح منطقه کجور در این سازمان خبر داد و افزود: طرح شرکت دامپروری فیروزکلا منطقه کجور می تواند باعث توسعه و رونق این منطقه گردد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه شرکت تعاونی تلیسه کجور در اولویت واگذاری این طرح قرار دارد خواستار تسریع در فرایند اجرای این طرح از سوی مسؤولین ذیربط شد.

در ادامه دکتر احمدی نماینده مردم شهرستان های چالوس و نوشهر در مجلس شورای اسلامی طی سخنانی با تأکید بر اینکه بایستی هر چه زودتر تکلیف مجمع دامپروری این شهرستان روشن گردد، از پیگیری مسؤولین استانی و شهرستانی و رییس سازمان جهاد کشاورزی مازندران در این خصوص تقدیر کرد.

همچنین قمی فرماندار شهرستان نوشهر طی سخنانی با اشاره به پتانسیل های دامپروری منطقه کجور، مکان یابی اولیه و انتقال سند را از مشکلات پیش روی ایجاد شرکت دامپروری دراین منطقه عنوان داشت.

گفتنی است در ادامه پس از بحث و تبادل نظر مقرر گردید، برای دو هزار رأس دامداری صنعتی یک پروانه برای شرکت تعاونی تلیسه کجور صادر، مشکل تغییر تعرفه چاه از صنعتی به کشاورزی و انتقال سند از طریق سازمان جهاد کشاورزی استان پیگیری گردد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.