شنبه، 01 اردیبهشت 97 ساعت 02:14 ب.ظ / Sat, 2018 April 21
به افق ساری
اذان صبح: 03:45
طلوع خورشید: 05:17
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:37
اذان مغرب: 18:56

- عمومی - مجمع نمایندگان مازندران:هاشمی در دل مردم ایران جاودانه خواهد ماند

تبلیغات

مجمع نمایندگان مازندران:هاشمی در دل مردم ایران جاودانه خواهد ماند

تاریخ 20 دی 1395 ساعت 10:57:04
کد خبر: 028111
مجمع نمایندگان مازندران در مجلس شورای اسلامی در پیامی با تسلیت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی نوشت : بدون شک تاریخ آیت الله هاشمی را شناسنامه انقلاب اسلامی می داند و این مرد بزرگ در دل ملت ایران اسلامی جاودانه خواهد ماند
مجمع نمایندگان مازندران:هاشمی در دل مردم ایران جاودانه خواهد ماند

ارتحال ملکوتی آیت الله هاشمی رفسنجانی ثلمه بزرگی به انقلاب اسلامی بوده و این مصیبت بزرگ ملت ایران اسلامی را عزادار نمود. 
در این پیام آورده شد : مردم انقلابی ایران اسلامی هیچگاه مجاهدت های آیت الله هاشمی را در عرصه های مختلف و حساس نظام از جمله تثبیت انقلاب و دوران پرافتخار دفاع مقدس فراموش نمی کنند که او چه شجاعانه و مدبرانه ایفای مسئولیت می نمود. 
مجمع نمایندگان مازندران در این پیام با بیان اینکه نام حضرت آیت الله هاشمی یادآور شهادت پیشتازان نهضت اسلامی چون شهیدان مظلوم بهشتی ، مطهری ، مفتح ، رجایی ، باهنر و چمران است نوشتند که دفتر زندگانی ایشان مملو از رشادتها و خدمات انقلابی ، اسلامی و مردمی آیینه ای برای تاریخ و تجربه ای برای جوانان است. 
در این بیانیه امده است: مدیریت انقلابی و تلاش جهادی آیت الله هاشمی  برای جامعه اسلامی بخصوص مدیران و جوانان درس آموز و جلوه ای از مدیریت مدبرانه است . بی تردید تجلیل هاشمی تکریم انقلاب و رهبری می باشد و ملت وفادار ایران اسلامی زحمات و تلاش های این مرد خستگی ناپذیر را فراموش نخواهند کرد و همواره او را به نیکی یاد خواهند نمود. 
مجمع نمایندگان استان مازندران درمجلس شورای اسلامی در پایان ضمن عرض تسلیت فقدان این عالم مجاهد و نستوه به محضر امام زمان عج الله ، مقام معظم رهبری ، مراجع عظام تقلید ، بیت شریف برای یاردیرین امام و رهبری علو درجات مسئلت نمود.
آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام شب گذشته در سن 82 سالگی براثر عارضه ایست قلبی در یکی از بیمارستان های تهران درگذشت.
مازندران 12 نماینده در مجلس شورای اسلامی دارد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.