شنبه، 01 اردیبهشت 97 ساعت 02:05 ب.ظ / Sat, 2018 April 21
به افق ساری
اذان صبح: 03:45
طلوع خورشید: 05:17
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:37
اذان مغرب: 18:56

- عمومی - برگزاری کارگاه آموزشی خانواده مطهر با محوریت نماز

تبلیغات

برگزاری کارگاه آموزشی خانواده مطهر با محوریت نماز

تاریخ 26 تیر 1396 ساعت 07:26:11
منبع: روابط عمومی فرمانداری نکا
کد خبر: 030520
فرماندار نکا: در آموزه های اسلامی از جایگاه زن در خانواده به عنوان یک جایگاه رفیع و بسیار مهم یاد شده و کانون و محور تربیت، رشد، بالندگی و بسیاری از فضائل، خانواده مطهر و مادران و همسران معرفی شده است.
برگزاری کارگاه آموزشی خانواده مطهر با محوریت نماز

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا، کارگاه آموزشی خانواده مطهر با محوریت نماز به همت ستاد اقامه نماز شهرستان نکا و اداره بهزیستی این شهرستان در محل فرمانداری با سخنرانی احمدی فرماندار نکا و حضرت حجت الاسلام والمسلمین صالحی در محل فرمانداری برگزار شد.

احمدی فرماندار نکا در این مراسم گفت: کتاب نورانی قرآن، احادیث ائمه معصومین علیهم السلام و آموزه های دینی ما بهترین راه سعادت و سالم زیستن را به ما نشان می دهد و ما هرچه از این آموزه های دینی فاصله بگیریم زیانکار می شویم آن چنان که بیشتر مسائل، مشکلات و بیماری های روحی، روانی و جسمی ما ناشی از رعایت نکردن این اصول و آموزش ها است.

فرماندار نکا اظهار داشت: در آموزه های اسلامی از جایگاه زن در خانواده به عنوان یک جایگاه رفیع و بسیار مهم یاد شده و کانون و محور تربیت، رشد، بالندگی و بسیاری از فضائل، خانواده مطهر و مادران و همسران معرفی شده است.

حضرت حجت الاسلام  و المسلمین صالحی در این کارگاه با اشاره به نعمتهای فراوانی که خداوند متعال در اختیار ما قرار داده است گفت: نماز تشکر از خداوند است و اگر این تشکر خالصانه اقامه گردد تاثیر بسیار زیادی در رفتار و زندگی ما خواهد داشت.

وی ضمن اشاره به اینکه ، در قیامت به شفاعت ائمه اطهار(ع) نخواهد رسید کسی که نماز را سبک بشمارد افزود : نماز اول وقت انسان را به خداوند متعال نزدیک میکند و این نزدیکی انسان را از پلیدی ها بر حذر می دارد .

حجه اسلام صالحی در این کارگاه آموزشی فضیلتهای نماز را برای خانواده های تحت پوشش سازمان بهزیستی گفت و از آنها خواست تا با خداوند متعال عهد کنند که نماز را اول وقت و به جماعت بخوانند تا کارگشای زندگی آنها شود .

وی ضمن اشاره به اینکه اگر گاهی اوقات دعاهای ما مستجاب نمی شود باید به درون خود بنگریم و خود را تزکیه نفس کنیم خاطر نشان کرد: اگر خداوند را با خلوص نیت بخوانیم مطمئنا دعای ما مستجاب خواهد شد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.