دو شنبه، 03 اردیبهشت 97 ساعت 02:18 ب.ظ / Mon, 2018 April 23
به افق ساری
اذان صبح: 03:42
طلوع خورشید: 05:14
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:39
اذان مغرب: 18:58

- عمومی - تقویت صادرات، حمایت از پارک علم و فنآوری وهمسان سازی حقوق فرهنگیان بازنشسته

تبلیغات
پیگیری مجمع نمایندگان مازندران

تقویت صادرات، حمایت از پارک علم و فنآوری وهمسان سازی حقوق فرهنگیان بازنشسته

تاریخ 07 آبان 1396 ساعت 11:50:58
کد خبر: 031775
پیگیری مجمع نمایندگان مازندران برای تقویت صادرات، حمایت از پارک علم و فنآوری وهمسان سازی حقوق فرهنگیان بازنشسته
تقویت صادرات، حمایت از پارک علم و فنآوری وهمسان سازی حقوق فرهنگیان بازنشسته

به گرارش خبر مازندران حسین نیازآذری رییس مجمع نمایندگان استان مازندران درباره سه مکاتبه اخیر نمایندگان استان با مقامات ارشد دولت گفت پس از چند نشست تخصصی پیرامون مسائل استان تصمیم گرفتیم پیرامون تقویت صادرات خارجی بویژه مرکبات ، حمایت از پارک علم و فناوری مازندران و طرح مشکلات و دغدغه های بازنشستگان شریف فرهنگی با رییس جمهور و معاونانش مکاتبه دسته جمعی داشته باشیم و مسائل هربخش را به دولت منعکس نماییم. 

نیازآذری با اشاره به نشست با اتاق بازرگانی، صنایع ، معادن و کشاورزی پیرامون صادرات مرکبات خاطرنشان ساخت: مرکبات و کیوی مازندران علاوه برتامین نیازهای داخلی قابلیت صادراتی داشته و از دولت پرداخت یارانه و مشوق های صادراتی، اعطاتسهیلات بانکی ، خدمات حمل و نقل و برقراری تعرفه ترجیحی را خواستار شدیم. وی افزود دراین مکاتبه با توجه به خسارت ناشی از برف پارسال و عدم حمایت دولت مطالبات تجار و باغداران مازندرانی را تاکید داشتیم.
رییس مجمع نمایندگان مکاتبه بعدی نمایندگان را در خصوص پیشتازی اقتصاد دانش بنیان و ساماندهی نظام ملی نوآوری در راستای سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی اعلام کرد و اظهار داشت: حمایت موثر از پارک های علم و فنآوری از طریق ایجاد زیر ساخت های فیزیکی در جهت تقویت ماموریت های نهادی این مراکز مورد مطالبه و توجه نمایندگان استان از رییس سازمان برنامه و بودجه بود.
نیازآذری تکریم وجوه منزلتی و معیشتی بازنشستگان بویژه فرهنگیان شریف را از دغدغه های نمایندگان استان دانست و خاطر نشان ساخت برای همسان سازی حقوق بازنشستگان جلسات،مکاتبات و پیگیری هایی داشته ایم و تلاش داریم در قانون بودجه سال 97 در صورت موافقت و پیشنهاد دولت ترمیم های لازم برای حقوق و معیشت بازنشستگان مصوب نماییم.
نیازآذری با تاکید بر همگرایی نمایندگان استان برای پیگیری مسائل و مشکلات استان در سطح ملی افزود تلاش داریم با مشارکت دستگاه های اجرایی و با انسجام و برنامه ریزی در بودجه سال آینده نقش آفرینی موثرتری داشته باشیم.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.