آدینه، 04 اسفند 96 ساعت 03:49 ق.ظ / Fri, 2018 February 23
به افق ساری
اذان صبح: 05:12
طلوع خورشید: 06:37
اذان ظهر: 12:11
غروب خورشید: 17:46
اذان مغرب: 18:05

- عمومی - پیام حسین نیازآذری رییس مجمع نمایندگان استان به مناسبت 13 آبان

تبلیغات

پیام حسین نیازآذری رییس مجمع نمایندگان استان به مناسبت 13 آبان

تاریخ 13 آبان 1396 ساعت 10:21:49
کد خبر: 031864
ولایتمداری، خودباوری ملی، کار جهادی و اقتصاد مقاومتی دژ شکست ناپذیر مقابله با امریکاست.

 

#حسین_نیازآذری #رییس_مجمع_نمایندگان_استان_مازندران "13 آبان" را روز مهم و تاریخی در سرنوشت کشور دانست و بر ضرورت پایداری ملت انقلابی ایران اسلامی در برابر سیاست های سلطه گرایانه امریکا تاکید کرد.

 #نماینده_بابل در مجلس شورای اسلامی خوی ظالمانه امریکا را عامل برهم زدن ثبات در جهان خواند و مبارره با اهداف شوم امریکا را دفاع مظلوم در برابر ظالم اعلام کرد.

عضو #فراکسیون_اصولگرایان مجلس شورای اسلامی #ولایتمداری ، خودباوری ملی، کارجهادی و اقتصاد مقاومتی را دژمستحکم و شکست ناپذیر در مقابله با امریکا دانست و خاطر نشان کرد: دانش آموزان ما به تاسی از راه امام و شهدا در تجلی شعار #ما_می‌توانیم در تحقق منویات #مقام_معظم_رهبری بکوشند و بدانند که با کسب دانش و معرفت می توانند ایستادگی نمایند.

نیازآذری با تاکید بر ادامه ایستادگی و مقاومت در برابر زیاده خواهی های امریکا تصریح کرد نسل آگاه و متدین امروز ما برای ساختن ایران اسلامی نگاه وابسته گرایانه را نمی پسنددو روی پای خود می ایستدد.

نماینده بابل با گرامی داشت #روز_دانش_آموز و شهدای جان برکف دانش آموزی از آنان خواست در سنگر علم و دانش و تهذیب نفس کوشا باشند تا کشور را در مقابل دشمنان محافظت نمایند.

رییس مجمع نمایندگان درپایان اظهارات بی شرمانه ترامپ ضد ملت و دولت ایران را نشان دهنده خوی استکباری امریکا دانست و بر حضور متعهدانه آحاد ملت بویژه جوانان در عرصه های مختلف پافشاری کرد.

نیازآذری #وحدت_و_انسجام_نیروهای_انقلابی را عامل مانایی و دوام انقلاب اسلامی ذکر کرد و افزود: اگر همه ما متحد ، با ایمان و با صلابت باشیم توطئه های دشمنان ناکام خواهد شد.


 ۱۳ آبان ۱۳۹۶؛

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.