سه شنبه، 01 اسفند 96 ساعت 01:32 ق.ظ / Tue, 2018 February 20
به افق ساری
اذان صبح: 05:16
طلوع خورشید: 06:40
اذان ظهر: 12:11
غروب خورشید: 17:43
اذان مغرب: 18:02

- عمومی - از استاندار مازندران حمایت می کنم

تبلیغات
نیازآذری در نشست خبری بمناسبت روز مجلس:

از استاندار مازندران حمایت می کنم

تاریخ 16 آذر 1396 ساعت 14:17:45
کد خبر: 032269
نیازآذری در نشست خبری بمناسبت روز مجلس:نماینده پروازی نیستم/ نماینده باید درکنار مردم باشد/ نظارت بدون مردم کم اثر است/ از استاندار مازندران حمایت می کنم

 

به گزارش خبر مازندران حسین نیازآذری نماینده بابل در مجلس شورای اسلامی صبح پنج شنبه 16 آذر در نشست خبری بمناسبت روز مجلس که در دفتر ارتباط مردمی حوزه انتخابیه برگزار نمود گفت : از مردم رای گرفتم که در کنارشان باشم و افتخارم این است که نماینده مردم هستم نه نماینده پروازی.
نیازآذری افزود: اگرچه به حکم قانون اساسی وظیفه اصلی نمایندگان و مجلس قانون گذاری و نظارت بر اجرای قانون و دستگاه های اجرایی است اما نماینده مردم نمی تواند نسبت به مسائل حوزه انتخابیه بی تفاوت باشد . مردم از نماینده انتظار دارند که پیگیر امور عمرانی و توسعه ای شهرستان باشد و ما وقتی پذیرفتیم نماینده مردم باشیم باید به رای و نظر مردم احترام بگذاریم.
عضوهیات رییسه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی خاطرنشان ساخت: رسیدگی به مسائل حوزه انتخابیه اگرچه وقت گیر و انرژی بر است اما از توجه به وظیفه اصلی خود در مجلس و کمیسیون تخصصی غافل نیستم وبه سوگند خود وفادارم.
رییس مجمع نمایندگان استان مازندران در خصوص رسیدگی به امور مردم از طریق ملاقات مردمی و برخی نظرات دراین باره گفت: نماینده مردم باید در کنار مردم باشد و شریک درد و غم و شادی آنها باشد و مردم از نماینده خود انتظار رسیدگی به مشکلات دارند و از این رو اینجانب تمام آخرهفته ها و هفته ای که مجلس جلسه علنی ندارد برای سرکشی به حوزه انتخابیه می آیم و با همکاری مجموعه دفتر و مشاورین پیگیر طرح های عمرانی و رسیدگی به مشکلات مردم هستم ودراین مسیر از همکاری مدیران دستگاه های اجرایی استفاده می کنم اما عده ای که مسائل مردم برای شان اهمیت ندارد سنگ اندازی می کنند ولی ما بر عهدی که با مردم بستیم مصمم و استوار خواهیم بود.
نماینده بابل پیگیری مشکلات اقشار مختلف بصورت گروهی و صنفی، اهتمام به حمایت از تولیدگران و کمک به فضای کسب و کار با هدف رونق تولید و بسترسازی برای اشتغال و تعامل با سایر بخش های حوزه انتخابیه اعم از شوراها، تشکلهای اقتصادی ، اجتماعی، فرهنگی را در دستور کار دارم.
نیازآذری در پاسخ به سوالی درباره تعامل مجلس و دولت گفت: در کنار اصل تفکیک قوا اما تعامل قوای سه گانه را هم داریم و برای توسعه کشور و حل مشکلات جامعه باید همدل و همگرا باشیم. وی درهمین راستا یادآور شد اینجانب و مجمع نمایندگان از استاندار جدید مازندران برای توسعه استان حمایت خواهیم کرد و تلاش همه براین است تا با گفتمانی واحد فهم مشترک از توسعه استان پیدا کنیم ودراین خصوص چند جلسه کاری و تعاملی برگزار کردیم.
نماینده بابل یادآور شد یکی از روندهای تعاملی با دولت و دستگاه های اجرایی پیگیری مشترک طرح های توسعه حوزه انتخابیه می باشد که بطور جد پیگیر آنها هستم.
وی با تاکید بر اینکه علاوه بر تعامل با سایر قوا مجلس به وظیفه نظارتی خود نیز عمل خواهم کرد افزود: اینجانب در راستای صیانت از منافع مردم همواره از طریق سوال ، تذکر ، استیضاح و تحقیق و تفحص به عنوان ابزار نظارتی نمایندگی استفاده می کنم.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.