پنج شنبه، 06 اردیبهشت 97 ساعت 05:40 ب.ظ / Thu, 2018 April 26
به افق ساری
اذان صبح: 03:38
طلوع خورشید: 05:10
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:41
اذان مغرب: 19:01

- عمومی - زنده نگه‌داشتن 9 دی راهی برای تداوم و استمرار انقلاب است

تبلیغات
شعبانی:

زنده نگه‌داشتن 9 دی راهی برای تداوم و استمرار انقلاب است

تاریخ 11 دی 1396 ساعت 08:41:02
منبع: روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا
کد خبر: 032570
جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه نکا گفت: زنده نگه‌داشتن 9 دی، راهی برای تداوم و استمرار انقلاب است که باید با همراهی همه مردم و مسؤولان اجرایی شود.
زنده نگه‌داشتن 9 دی راهی برای تداوم و استمرار انقلاب است

احمد شعبانی یک‌شنبه‌شب در جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر نکا اظهار کرد: تلاش برای بزرگداشت 9 دی باید از برنامه‌های مهم مسؤولان در روزهای باقیمانده تا این حماسه بزرگ باشد.

وی افزود: 9 دی ماه، روز بصیرت ملتی است که با گوش جان سپردن به ولی فقیه زمان خویش، انقلاب و نظام را از گردنه سختی که در انتظارش بود نجات دادند.

جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه نکا با اشاره به اینکه به فرموده رهبر معظم انقلاب " نهم دی روزی است که در آن روز ملت تا لبه پرتگاه رفت" گفت: اگر حضور مردم نبود، مطمئنا ما وضعیت فعلی را نداشتیم.

این مسؤول ادامه داد: همانطور که برنامه‌ریزی برای بزرگداشت دهه فجر از هم اکنون آغاز شده و با قوت در دست بررسی و اقدام است باید تلاش شود تا برنامه‌ریزی برای بصیرت‌افزایی روز بزرگ 9 دی ماه هم با قوت انجام شود.

شعبانی افزود: انتظار است که همه مردم و مسؤولان با هم برای زنده نگه داشتن 9 دی ماه این روز بزرگ برنامه‌ریزی کرده و در بزرگداشت آن تلاش کنند.

* 9 دی ماه، حماسه ملی و روز غیرت دینی ملت ماست

رئیس اداره تبلغیات اسلامی شهرستان نکا نیز در سخنانی با تأکید بر زنده نگه داشتن نهم دی ماه گفت: نهم دی ماه، حماسه ملی و روز غیرت دینی ملت ما است که هیچ‌گاه از ذهن فراموش نمی‌شود.

حجت‌الاسلام محمدعلی الیاسی اظهار کرد: نهم دی ماه روز با ارزشی است که در تاریخ ایران اسلامی ماندگار شده است و باید همه ما در تبیین و بزرگداشت این روز بزرگ همچون تبیین انقلاب تلاش کنیم.

وی افزود: ملت ما در این روز بزرگ با اطاعت‌پذیری از ولایت فقیه، در مسیر عقلانیت گام برداشته و نشان دادند که همچنان تابع رهبری و پایبند به ارزش‌ها و آرمان‌های این انقلاب و نظام هستند.

این مسؤول ادامه داد: تلاش برای بزرگداشت این روز بزرگ از وظایف همگانی است و همه ما باید برای نهادینه کردن ارزش‌های این روز بزرگ در جامعه تلاش کنیم.

* برنامه‌های دهه فجر با هدف انسجام‌بخشی برگزار شود

مسؤول امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نکا نیز در این جلسه با تأکید بر اینکه برنامه‌های اصلی دهه فجر به درستی برای جامعه جوان تبیین شود؛ خواهان توجه بیشتر به مقوله اهداف انقلاب و چگونگی پیروزی نظام شد.

حجت‌الاسلام نعمت‌الله قربانی بیان کرد: ما در انقلاب اسلامی ایران، آرمان‌های فراوانی داشتیم و برای رسیدن به این آرمان‌ها تلاش و مجاهدت‌های فراوان شده است که باید به عنوان محورهای اصلی این انقلاب برای نسل جدید به درستی تبیین شود تا نسلی که انقلاب را ندیده است، با آن الفت بیشتری برقرار کند.

وی افزود: باید اهداف مهم انقلاب به عنوان موضوع اصلی در صدر برنامه‌ها بوده و مابقی برنامه‌های فرعی حول این محور باشد.

مسؤول امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نکا در پایان با تأکید بر انسجام بخشی برنامه‌ها گفت: جشن‌ها و مراسم بزرگداشت دهه فجر همه ساله با شور خاص برگزار می‌شود که انتظار داریم امسال با برنامه‌ریزی منسجم به سمت انسجام‌بخشی برنامه‌ها و حرکت حول محور اصلی و اهداف انقلاب باشد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.