شنبه، 26 اسفند 96 ساعت 08:05 ق.ظ / Sat, 2018 March 17
به افق ساری
اذان صبح: 04:42
طلوع خورشید: 06:06
اذان ظهر: 12:06
غروب خورشید: 18:07
اذان مغرب: 18:25

- عمومی - واژگونی مینی بوس حامل دانش آموزان نکایی با 16 زخمی

تبلیغات

واژگونی مینی بوس حامل دانش آموزان نکایی با 16 زخمی

تاریخ 13 اسفند 1396 ساعت 07:46:51
منبع: روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا
کد خبر: 033231
مدیر اداره آموزش و پرورش نکا تائید کرد که بر اثر واژگونی یک دستگاه مینی بوس حامل دانش آموزان چند روستای این شهرستان در صبح روز شنبه ، تمامی سرنشینان این خودرو مصدوم شدند.
واژگونی مینی بوس حامل دانش آموزان نکایی با 16 زخمی

بخشدار هزارجریب نکا گفت: حال عمومی همه مصدومان سانحه رانندگی دانش‌آموزان نکایی مساعد است.

محمد محمدیان اظهار داشت: حوالی ساعت ۹ صبح دیروز مینی بوس حامل دانش آموزان در مسیر روستای شیت به استخرپشت در محور هزارجریب دچار سانحه و منحرف شد.

وی اظهار کرد: خوشبختانه این سانحه فوتی نداشته است و همه سرنشینان خودرو شامل ۱۴ دانش آموز، راننده و یک همراه دچار سانحه شدند.

بخشدار هزارجریب یادآور شد: همه مصدومان به بیمارستان امام حسین(ع) نکا منتقل شدند و اکنون از وضعیت عمومی مناسبی برخوردارند.

محمدیان گفت: حدود ۱۰ نفر از دانش آموزان سرپایی درمان و ترخیص شدند.

حسین پالار گفت که 16 دانش آموزی که در این مینی بوس حضور داشتند ، دانش آموزان در حال تحصیل در مقطع متوسطه اول در مدرسه شبانه روزی آیت الله محمدی لائینی روستای ' استخرپشت ' بودند.

وی افزود : این دانش آموزان که از روستاهای اطراف سوار مینی بوس شدند تا به مدرسه برسند ، در روستای ' شیت ' دچار حادثه شدند.

پالار گفت : پس از وقوع این حادثه ، نیروهای اورژانس به محل اعزم شدند و دانش آموزان مصدوم را به بیمارستان امام حسین شهر نکا منتقل کردند.

مدیر آموزش و پرورش افزود : اقدامات تشخیصی درمانی از قبیل سی تی اسکن و عکسبرداری برای این دانش آموزان انجام شد و در حال حاضر 10 دانش آموز پس از اطمینان حاصل کردن پزشکان از سلامتی آنان از بیمارستان مرخص شدند و بقیه نیز پس از انجام کارهای درمانی لازم ترخیص خواهند شد.

وی تردد دانش آموزان به مدارس شبانه روزی در منطقه محروم و کوهستانی هزارجریب را از جمله مشکلات آموزش و پرورش شهرستان نکا برشمرد و گفت : راههای دسترسی به منطقه کوهستانی هزار جریب ، راه پرپیچ و خم است و مینی بوس حامل دانش آموزان در داخل کانالی در حاشیه جاده واژگون شد .

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.