چهار شنبه، 05 اردیبهشت 97 ساعت 10:50 ب.ظ / Wed, 2018 April 25
به افق ساری
اذان صبح: 03:39
طلوع خورشید: 05:12
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:40
اذان مغرب: 19:00

- عمومی - اولین قدم حمایت از مظلوم، محبت و کمک بی منت است

تبلیغات
امام جمعه نکا:

اولین قدم حمایت از مظلوم، محبت و کمک بی منت است

تاریخ 12 مهر 1393 ساعت 10:49:29
منبع: روابط عمومی فرمانداری نکا
کد خبر: 004011
محمدی لائینی: باید مردم غزه را از خودمان بدانیم و به گرمی از آن ها استقبال کنیم
اولین قدم حمایت از مظلوم، محبت و کمک بی منت است

با آغاز طرح جشن عاطفه های بازسازی غزه، مسئولین شهرستان نکا همگام با مردم همیشه در صحنه و همنوع دوست نکایی، از اجرای چنین برنامه هایی استقبال کرده و حضور هرچه بیشتر مردم را توصیه نمودند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا، حجت الاسلام محمدی لائینی امام جمعه شهرستان نکا بیان داشتند، خانواده ی بچه های غزه فدایی و قربانی مقاومت می باشند و این ها خط مقدم ما هستند. واقعا اگر آن ها نبودند، امروز ما باید در کشورمان با نیروهای اسرائیلی، صهیونیست ها و دست پرورده های منطقه ای آن ها می جنگیدیم. بنابراین این ها زحمت ما را با آوارگی و شهادتشان به دوش می کشند.

وی اذعان داشت: باید با این بچه ها که اکثرا پدر و مادر و خانه و زندگیشان را از دست داده، مجروح هستند و نیاز به مداوا دارند، مانند بچه های خودمان رفتار کنیم و محبت پدرانه نسبت به این ها داشته باشیم. باید هم فرهنگ متعالی پیروان مکتب اهل بیت را به پیروان مذاهب دیگر نشان دهیم و هم ظرفیت و فرهنگ ایران و ایرانی را به شکل واقعی آن که مردم ما مردمی انسان دوست، مظلوم دوست و محروم دوست هستند، نشان دهیم.

محمدی لائینی اضافه نمود: باید مردم غزه را از خودمان بدانیم و به گرمی از آن ها استقبال کنیم. وظیفه داریم آنچه که لازم هست در حقشان انجام دهیم و این کمک ها به هرکدام از این ها رسانده شود، هرکدامشان صفیر ما، منادیان عظمت و بزرگی این ملت، مدافعان نظام اسلامی ما و سربازانی مقاوم تر و بهتر از گذشته برای حوزه مقاومت منطقه خواهند بود.

امام جمعه نکا در انتها خاطر نشان کرد: توجه به جنبه های دیگر کمک غیر مادی هم اهمیت ویژه ای دارد و اولین قدم حمایت معنوی هم این است که برای آن ها شخصیت قائل شده و به آن ها کمال محبت را داشته باشیم.خیلی مهم است که عواطف ما نسبت به این ها و کمک های ما نباید بصورت تحقیرآمیز، ترحم آمیز و از این دست باشد.باید به فکر اجرای برنامه ها و برگزاری مراسم بیشتری برای تجلیل از زحماتشان باشیم و نشان دهیم که این اقدامات ما واقعا از سر منت نیست.باید به آن ها نشان دهیم که بخاطر فداکاری که کردند و زحمتی که کشیدند می خواهیم از بزرگواریشان تجلیل کنیم.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.