سه شنبه، 04 اردیبهشت 97 ساعت 03:48 ق.ظ / Tue, 2018 April 24
به افق ساری
اذان صبح: 03:41
طلوع خورشید: 05:13
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:40
اذان مغرب: 18:59

- عمومی - افزایش تعداد بیمارستان های تامین اجتماعی درغرب مازندران ضروری است

تبلیغات
نماینده مجلس:

افزایش تعداد بیمارستان های تامین اجتماعی درغرب مازندران ضروری است

تاریخ 18 مهر 1393 ساعت 12:05:52
منبع: روابط عمومی فرمانداری شهرستان عباس آباد
کد خبر: 004268
نماینده مردم عباس آباد ، تنکابن و رامسر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به گردشگرپذیربودن و بالارفتن شمار بیمه شدگان تامین اجتماعی دراین شهرستان ها خواستارافزایش بیمارستان های تامین اجتماعی درغرب مازندران شد.
 افزایش تعداد بیمارستان های تامین اجتماعی درغرب مازندران ضروری است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان عباس اباد دکتر شمس الله شریعت نژاد '  شمار بیمه شدگان زیرپوشش تامین اجتماعی دراین شهرستان ها را دستکم 70 هزار نفراعلام کرد و گفت : درحال حاضر شمارزیادی ازافراد بیمه شده ناگزیرند از این شهرستان ها برای درمان شان به بیمارستان تامین اجتماعی رازی چالوس مسیر حدود 90 کیلومتری را طی کنند که چنین وضعیتی برای آنان بسیاردشواراست.

بیمارستان رازی چالوس تنها بیمارستان تامین اجتماعی در غرب مازندران است که به طور شبانه روزی به شهرستان های نور، نوشهر، چالوس ، کلاردشت ، عباس آباد ، تنکابن و رامسر که دستکم 800هزار نفر جمعیت دارند خدمات ارائه می دهد

دکتر شریعت نژاد افزود : با وجود این که این موضوع به اطلاع مسوولان نهادهای ذیربط بویژه رییس سازمان تامین اجتماعی رسانده شد و ایشان وعده دادند که برای حل این مشکل اقداماتی انجام دهند که متاسفانه تاکنون دراین زمینه اتفاقی رخ نداده است.

وی با اشاره به این که برابر ضوابط مناطقی که جمعیت بیمه شده آن به دستکم 80 هزارنفر برسد از چنین امکاناتی برخوردارمی شوند تاکید کرد که نباید مسوولان درارائه خدمات و توزیع امکانات در برخی ازمناطق از جمله غرب مازندران که هرسال بویژه نیمه نخست میزبان میلیون ها مسافر وگردشگراست به آمارهای جمعیتی استناد کنند.

این نماینده مجلس همچنین ازساخت پلی کلینیک تامین اجتماعی تنکابن و نیز درمانگاه تخصصی این سازمان درعباس آباد خبرداد و گفت : با وجود آن که طبق برنامه و وعده مسوولان نهادهای ذیربط قراربود این طرح ها درماه خرداد امسال به بهره برداری برسد اما چنین نشد.

وی افزود : عملیات اجرایی طرح درمانی پلی کلینیک ازسه سال پیش با اعتباری بالغ بر حدود 30 میلیارد ریال در تنکابن آغاز شد که هم اکنون مراحل ساخت آن نیزبه پایان رسیده است که بیمه شدگان تامین اجتماعی درانتظار بهره برداری ازاین طرح جهت استفاده از خدمات درمانی آن دراین شهرستان هستند.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.