پنج شنبه، 06 اردیبهشت 97 ساعت 05:50 ب.ظ / Thu, 2018 April 26
به افق ساری
اذان صبح: 03:38
طلوع خورشید: 05:10
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:41
اذان مغرب: 19:01

- عمومی - رؤسا از حضور در نمازهای جماعت ادارات خود غفلت نکنند

تبلیغات
امام جمعه کلاردشت:

رؤسا از حضور در نمازهای جماعت ادارات خود غفلت نکنند

تاریخ 19 آبان 1393 ساعت 20:13:00
کد خبر: 005950
حجت الاسلام والمسلمین مقیسه،امام جمعه  کلاردشت، در جلسه ستاد اقامه نماز شهرستان که در محل دفتر فرماندار تشکیل شد تاکید کرد: همه ادارات بایستی در بحث اقامه نماز همکاری نمایند و ستاد  اقامه نماز شهرستان نیز باید در اقامه نماز جماعت در ادارات و مدارس پیگیر باشند.
 رؤسا از حضور در نمازهای جماعت ادارات خود غفلت نکنند
به  گزارش کلارنا حجت الاسلام والمسلمین مقیسه،امام جمعه  کلاردشت، در جلسه ستاد اقامه نماز شهرستان که در محل دفتر فرماندار تشکیل شد تاکید کرد: همه ادارات بایستی در بحث اقامه نماز همکاری نمایند و ستاد  اقامه نماز شهرستان نیز باید در اقامه نماز جماعت در ادارات و مدارس پیگیر باشند.
رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان کلاردشت تصریح کرد: یکی از ماموریت های نظام جمهوری اسلامی همین برپاداشتن نماز جماعت است و همه به یاد داریم که شهید بزرگوار رجایی همواره می فرمود به کار بگویید نماز دارم،به نماز نگویید کار دارم،و لذا رؤسای ادارات باید حواسشان باشد که خودشان از حضور در نماز جماعت در کنار سایر کارکنان غفلت نکنند.
امام جمعه شهرستان کلاردشت در ادامه با اشاره به فرارسیدن ایام سوگواری امام حسین(ع) گفت: عاشورا واقعیتی است که رنگ خدایی دارد و هر آنچه که وابسته به آن باشد صاحب عزت خواهد شد و از همین روست که مشاهده می کنیم همایش شیرخوارگان حسینی امروز و پس از گذشت تنها چند سال به یک نهضت جهانی تبدیل شده است.
حجت الاسلام والمسلمین مقیسه همچنین تعدد برپا شدن خیمه ها و ایستگاه های صلواتی در محرم امسال نسبت به سال گذشته را در شهرستان را مثبت ارزیابی نمود.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.